Hidden in their dark thoughts
Гласувайте за нас!
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт Гласувай за тази страница в Българския ТОП Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
OUR COMMUNITY
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 14, на Вто Май 17, 2011 4:29 pm
Latest topics
Чаосвник
Посетители
free counters
Приятели на форума

Предложения

Предишната тема Следващата тема Go down

Предложения

Писане by Largo on Нед Май 15, 2011 9:39 am

Вашите предложения за обогатяването на форума можете да споделите тук. :)
Largo
The Boss .. but without "Hugo" xD
The Boss .. but without

Ke$h : 5757
Брой мнения : 564
Job/hobbies : Sometimes I pretend to be normal. But it gets boring, so I go back do being me ..
Humor : Nothing escapes me .. :]

Вижте профила на потребителя http://dark-thoughts.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Re: Предложения

Писане by Елизавета Фьодоровна on Пет Май 20, 2011 3:22 pm

Това не е някаква голяма идея, но попаднах на една снимка, която ми хареса много и просто в главата ми изплува "Дървото на живота".Мисля че това може да бъде една чудесна РП тема и според мен нейното място е в по-дълбоките нива на Сумрака.В книгите на Лукяненко(знам, че форума не е изцяло по тази поредица) се казваше, че в най-далечните нива светът се изпълвал от красиви поляни и просторни гори(по памет), които били като миражи.Често и най-великите магове(не е задължително само магове) се поддавали на изкушението и времевата деориентация и прекарвали дълги години там.Някои дори не се връщали.
В обобщение: Картинката ми се струва подходяща околна среда за гореспоменатата цел. :)
Още едно редложение: :oops:
Предлагам вампирите, които нямат някакъв специален предмет, който да ги защитава от слънцето( рядки са тези магийки, нали така)да си имат нещо като общежитие, само че не нормално, а крипта(всички знаят какво е крипта.Главните свърталища на вампирите), тъй като(теоритически погледнато) повечето не са номади, а са на групи(сещате се за Циркът на прокълнатите от "Анита Блейк", нали?).Няма по-добро място от криптата за тази цел.Вместо легла(както в нормалните общежития) ще има ковчези, а даже може да се направи специална професия за доброволци, които да захранват кръвопийците докато те не са навън.Личните "кръвни банки" ще са по-скъпо заплатени. :D
П.П. С времето може да ми дойдат и други идейки.Между другото, за вампирите, които пият животинска кръв(аз съм против тях *фен на Дракула и Жан-Клод, не на Едуард*) не съм предложила подземен зоопарк, защото звучи тъпо.;d
Едит: Пак предложение(прощавайте ;(): Този път за върколачетата и русалките(сирените не се движат на групи и не обитават точно определн залив, например).Върколаците могат да имат глутници, а правилата на глутницата са много строги(вземете отново пример от поредицата "Анита Блейк"), но пък всички членове са доста привързани и близането по ръцете, дори и в човешка форма, е знак на уважение и защита.Русалките също са на групи, но при тях правилата не са чак толкова строги.Те са просто сестри, които си помагат една-друга.Та...да, мисля че подобни "кланове" ще са интересни(важи и за самодивите).

My heart is pierced by Cupid,
I disdain all glittering gold,
There is nothing that can console me
but my jolly sailor bold.

Come all you pretty fair maids,
whoever you may be
Who love a jolly sailor bold
that ploughs the raging sea.

but my jolly sailor bold...

Spoiler:

Елизавета Фьодоровна
Mermaid
Mermaid

Ke$h : 686
Брой мнения : 115

Вижте профила на потребителя

Писане by Largo on Пет Май 20, 2011 4:04 pm

Интересни идеи :D .. Благодаря, че сподели. Ще ги обсъдим с администраторките и ще решим. Ако ти хрумне още нещо, пиши .. :D

when the cats come out
THE BATS COME OUT TO PLAY
Largo
The Boss .. but without "Hugo" xD
The Boss .. but without

Ke$h : 5757
Брой мнения : 564
Job/hobbies : Sometimes I pretend to be normal. But it gets boring, so I go back do being me ..
Humor : Nothing escapes me .. :]

Вижте профила на потребителя http://dark-thoughts.bulgarianforum.net

Писане by Елизавета Фьодоровна on Пет Май 20, 2011 4:15 pm

То, че ми хрумна, хрумна, ама ме заболя ръката да едитвам един и същ пост и за това чаках, та да напиша нов.;d
Ами предлагам да има извор на младостта и той(май логично) да се намира в Рая.И тъй като ще кажете, че в Рая имат право да влизат много малко от съществата, ще добавя, че всеки смъртен може да добие вечен живот с позволението на Господ(непряко, тоест чрез някой ангел).Водата се налива в специален бокал непосредствено от фонтана(извора) и се носи на този, който е заслужил божествения дар.Много рядко някой се издига толкова много в очите на Всевишния(;d) и за това когато това стане може потребителят да се премести в нова група - богопомазани(или благословени, blessed).Последно като проверявах не видях подобна съществуваща, така че ми изникна това в главата(с подкрепата на "Карибски пирати 4: В непознати води".Който го е гледал знае защо ;d).

И още нещо: Тъй като има Рай, Ад и т.н. защо да няма и Олимп?Може извора и там да се намира.По ваша преценка, ако изобщо ви се хареса идеята(на мен лично ми се струва по-подходящо, ако е на хълма).Пък в специалните герои може да се включат и дванадесетте богове и богини.

but my jolly sailor bold.

Come all you pretty fair maids,
whoever you may be
Who love a jolly sailor bold
that ploughs the raging sea.

but my jolly sailor bold...