Hidden in their dark thoughts


Join the forum, it's quick and easy

Hidden in their dark thoughts
Hidden in their dark thoughts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Гласувайте за нас!
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт Гласувай за тази страница в Българския ТОП Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
OUR COMMUNITY
St. Louis Cemetery - Page 2 Our-community_zpsefee06d9
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Вто Юни 02, 2020 10:08 am
Latest topics
» Изоставената лудница "Лорънс"
St. Louis Cemetery - Page 2 EmptyПет Авг 26, 2016 2:54 pm by Katherine Pierce.

» searching for : Някой за РП
St. Louis Cemetery - Page 2 EmptyЧет Авг 25, 2016 5:50 pm by Katherine Pierce.

» преди дже години и четири месеца на пристанището.
St. Louis Cemetery - Page 2 EmptyСъб Дек 07, 2013 11:38 pm by alison D.

»  Searching for : Брат, сестра, връзка....
St. Louis Cemetery - Page 2 EmptyНед Сеп 15, 2013 6:33 pm by Софùя

» Отсъствия!
St. Louis Cemetery - Page 2 EmptyНед Сеп 01, 2013 6:15 pm by alison D.

»  Octavia Books
St. Louis Cemetery - Page 2 EmptyЧет Авг 29, 2013 7:26 pm by Демо Д'Колодиус

» стаята на Хънс на вторият етаж
St. Louis Cemetery - Page 2 EmptyСря Авг 28, 2013 11:16 am by Faye Mikaelson

»  New Orleans Public Library
St. Louis Cemetery - Page 2 EmptyВто Авг 27, 2013 4:13 pm by Хънс Карстес

» Париж, Франция; преди 4 години
St. Louis Cemetery - Page 2 EmptyПет Авг 23, 2013 10:33 pm by alison D.

Чаосвник
Посетители
free counters
Приятели на форума

St. Louis Cemetery

+3
Майкъл Хофман
Елизавета Фьодоровна
Largo
7 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty St. Louis Cemetery

Писане by Largo Нед Май 15, 2011 5:10 pm

First topic message reminder :

St. Louis Cemetery - Page 2 St.%20Louis%20Cemetary%20%20tombs
St. Louis Cemetery - Page 2 MONOCHROME_St+Louis+Cemetery_Headstone+and+tree
St. Louis Cemetery - Page 2 St-louis-cemetery-3-new
Largo
Largo
The Boss .. but without "Hugo" xD
The Boss .. but without

Ke$h : 5757
Брой мнения : 564
Job/hobbies : Sometimes I pretend to be normal. But it gets boring, so I go back do being me ..
Humor : Nothing escapes me .. :]

https://dark-thoughts.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down


St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Персефона Долкинс Нед Май 22, 2011 8:50 pm

Разхождах се из Ню Орлиънс.От скоро бях тук.Не си падах много по парковете и така на татък.Затова пък реших да дойда на гробищата.По мрачно ми се струваше.И сега когато е вечер е идеално.Не знаех дали е позволено,но честно казано и не ми пукаше...седнах на една от плочите.Започнах да разсъждавам нещо си там и да си мисля.Но ето на след малко тишината ми беше нарушена от някаква непозната:
-Здравей-измърмори тя,но аз се направих,че не съм я чула изобщо.След още малко мълчание реших да отговоря какво пък толкова:
-Здравей и на теб-казах и аз и имах чувството,че звуча глупаво.

Персефона Долкинс
Завист
Завист

Брой мнения : 24

Върнете се в началото Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Lexi Wild Нед Май 22, 2011 8:55 pm

Реших да се разходя малко из "владенията" на сестра си. Обичах да ходя навсякъде, както едно време да правя скандали,но хайде нали бях в "почивка" реших да се разходя на територията на сестра си.
След като се бях поразходила известно време забелязах някакво познато лице.
Отидох до момичето й го поздравих,а то направи същото :
- Готино място за разходка,а? - засмях се
- Какво търсиш тук сама? - по любопитствах аз.
Lexi Wild
Lexi Wild
War
War

Ke$h : 510
Брой мнения : 55

Върнете се в началото Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Персефона Долкинс Нед Май 22, 2011 9:02 pm

-Определено е готино.Обожавам такива места,а не някакви дечорлига да ми викат на главата.-Засмях се леко аз.Обърнах се към момичето и веднага и харесах нещо.Та нали съм завистта.По пронцип я харесах цялата,но умирах да имам косата и.И защо точно косата не знам.Опитвах се да не мисля за това чувство на завист.
-А на въпроса ти какво правя тук сама...отървавам се от досадата.Нямам предвит теб нито ти намеквам,че ми пречиш просто казвам.Плюс това няма с кого да съм...-замълчах си за малко.
-Ами ти?Ти защо си тук?Сама...?-усмихнах се.
Персефона Долкинс
Персефона Долкинс
Завист
Завист

Female Cat
Ke$h : 235
Брой мнения : 24
Age : 25
Job/hobbies : Сервитьорка в "Krystal"fast food restorant
Humor : Щом мисля,че съм в ада...следоватено съм там.

Върнете се в началото Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Lexi Wild Нед Май 22, 2011 9:11 pm

Усмихвах се докато тя говореше.. и си имаше право.. Децата понякои път бяха просто непоносими.
- Ами.. да речем че така съм по-близо до сестра си която ме мрази. - засмях се. Наистина си беше шантав отговор..
- Сложна работа.. Но ти си ми позната от някъде.. какво си? - попитах още по-любопитно.
Аз бях създадена още преди света и помнех всяко едно нещо.. Всяко чувство..
Тя ми беше много позната.. беше доста сладка.
Lexi Wild
Lexi Wild
War
War

Ke$h : 510
Брой мнения : 55

Върнете се в началото Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Персефона Долкинс Нед Май 22, 2011 9:34 pm

-Ооо боже сега като го каза и аз мисля,че те помня-след тези мои думи дойде кратка пауза след това продължих-ами за съм една от седемте смъртни гряха аз съм завистта.А ти коя беше?Я ме светни.-Засмях се аз.След това преди тя да ми отговори аз се зачудих коя е сестра и.Позачудих си се малко пък накрая реших да я попитам:
-Е а коя е сестра ти?Как се казваше ти?А сестра ти?Май те подлагам на разпит а?-Засмях се отново.Тя беше толкова красива и мой тип момиче.Реших,че може и да излезне някакво приятелство,но сега знам ли.Явно не се бяхме виждали отдавна.
Персефона Долкинс
Персефона Долкинс
Завист
Завист

Female Cat
Ke$h : 235
Брой мнения : 24
Age : 25
Job/hobbies : Сервитьорка в "Krystal"fast food restorant
Humor : Щом мисля,че съм в ада...следоватено съм там.

Върнете се в началото Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Lexi Wild Нед Май 22, 2011 9:57 pm

Момичето беше мило и любопитно,точно такива каквито ми допадат.
- Аз съм Войната.. сестра на Глада,Заразата и Смъртта. - усмихнах се.
- Заедно сме конниците на апокалипсиса и те помня! - засмях се.
Как можах да я сбъркам? Та ние бяхме големи дружки едно време с нея.
- Забравила те бях.. но годините доста бързо минаха.. - заоплаквах се..
- радвам се да ти видя. - усмихнах се.
Lexi Wild
Lexi Wild
War
War

Ke$h : 510
Брой мнения : 55

Върнете се в началото Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Персефона Долкинс Нед Май 22, 2011 10:06 pm

-И аз теб мисис Война.-Засмях се аз.-шегувах се,Лекси.Нали така се казваше?Не бих искала да те збъркам приятелко.-леко се подсмихнах.
-Ако не ме помниш аз съм Персефона,Завистта,Сеф,Перси,мисис грях-отново се засмях.Нещо ми вървеше на смешки.Поседяхме малко в мълчание,а аз започнах да си спомням миналото с Лекс.Поседяхме си така в тишина,а аз не знаех какво да кажа.От вътре много се радвах,но не знам всякаш имаше нещо друго в Лекс.А може и да не е така все едно.Да срещна някоя приятелка от миналото...това си е супер.
-Е...какво правят Глада,Смъртта...абе сестрите ти с една дума.За моите сестри другите грехове не съм сигурна.И тях не съм виждала отдавна.Но чух,че не всички са тук.Само похота,гнева,горделивостта и алчността и аз.Малко ни остана и ще се съберем на едно място.
Персефона Долкинс
Персефона Долкинс
Завист
Завист

Female Cat
Ke$h : 235
Брой мнения : 24
Age : 25
Job/hobbies : Сервитьорка в "Krystal"fast food restorant
Humor : Щом мисля,че съм в ада...следоватено съм там.

Върнете се в началото Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Lexi Wild Нед Май 22, 2011 10:13 pm

- Ами в града има още един конник.. но не знам кой.. Смъртта както винаги страни от нас защото ни мрази.. Има много завист между нас.. интересното е че само аз не завиждам.. - казах замислено и я погледнах.
Засмях се и казах :
- Стига толкова за мен.. Разкажи ми нещо ново за себе си Сеф.. - усмихнах се мило и я загледах,беше си неземно красива.. както винаги.
Навън ставаше тъмно,а това беше супер за мен.
Lexi Wild
Lexi Wild
War
War

Ke$h : 510
Брой мнения : 55

Върнете се в началото Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Персефона Долкинс Нед Май 22, 2011 10:33 pm

-Значи добре съм я овладяла тази Смърт а?-Засмях се.След малко май и двете забелязахме колко по-тъмно и очевидно това ни харесваше.Отдавана бяхме заедно докато не се бяхме разделили и ето ни пак заедно.Божке говорех все едно сме момче и момиче гаджета..ъх.Няма значение.
-Е ами аз не знам какво да ти кажа.Освен завиждам ти...ти..ох няма значение.Няма да говорим за лошите навици на кака Перси.Хихи.Аз не знам какво точно очакваш да ти кажа.Ако искаш питай нещо.Иначе ти как си?Как прекара последните години?Тоест годините в които не се бяхме виждали?
Персефона Долкинс
Персефона Долкинс
Завист
Завист

Female Cat
Ke$h : 235
Брой мнения : 24
Age : 25
Job/hobbies : Сервитьорка в "Krystal"fast food restorant
Humor : Щом мисля,че съм в ада...следоватено съм там.

Върнете се в началото Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Lexi Wild Нед Май 22, 2011 10:44 pm

- Ами задоволявах се с малки скандали.. правех планове за Трета Световна,но сега съм в нещо като почивка. - засмях се.
- Честно казано започвам да усещам как изпитвам по-човешки чувства,но това било нормално,времената вече са други.. - промълвих леко тъжно,но пък какво от това? и сега можех да спретна една хубава война..
- А ти можеш да кажеш каквото пожелаеш.. - усмихнах се мило.
все пак от доста време не се бяхме срещали.
Lexi Wild
Lexi Wild
War
War

Ke$h : 510
Брой мнения : 55

Върнете се в началото Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Персефона Долкинс Нед Май 22, 2011 10:56 pm

-Ами мога само и единствено да ти се оплача.Да ти кажа колко съм затворена в себе си.Ти си първия човек с който говоря от наистина много,много дълго време.Западнах съвсем и станах сервитьорка!?Вече за нищо не ставам.Пуша,пия,взимам дрога,но това е рядко.Май не в теб а в мен нещо яко се е променило.-Спрях да говоря за вече мизерния си живот,а докато го разказвах всякаш окото не ми мигна затова всякаш не осъзнъвах какво разказвам.Колко тъпо и проклето е това.Не бях си задавала въпроса "Какво стана с мен?" или "В какво се превърнах?".
-Лекс,-обадих се аз,а тя кимна в знак да и кажа какво има.-само ти ми остана сега.-След тези думи я прегърнах силно.Ето това си беше човек.Да ме накара да се размекна.Какво ли си казваше тя?Сигурно беше "О Боже как се забърках с тая?" Точно това очаквах да е реакцията и.И все пак не бях сигурна.
Персефона Долкинс
Персефона Долкинс
Завист
Завист

Female Cat
Ke$h : 235
Брой мнения : 24
Age : 25
Job/hobbies : Сервитьорка в "Krystal"fast food restorant
Humor : Щом мисля,че съм в ада...следоватено съм там.

Върнете се в началото Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Lexi Wild Пон Май 23, 2011 12:38 am

Гушнах я силно.. Исках да й покажа че съм там за нея.
- Хей,спокойно.. има и по-зле от нас. - засмях се. Поалих косата й леко и казах :
- Аз също пия и то доста.. човешките удоволствия са си най-хубави и няма нищо лошо в това.. - засмях се отново лекичко.
- Повечето от нас.. вече дори не са такива каквито бяха.. явно промяната е нещо нормално.. - замислех се за момент.
Lexi Wild
Lexi Wild
War
War

Ke$h : 510
Брой мнения : 55

Върнете се в началото Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Персефона Долкинс Пон Май 23, 2011 12:49 am

-Мислиш ли?Но ти едва ли се дрогираш,Лекс.Не вярвам да си стигнала толкова далеч като мен?И сега съм нервна и ще запаля цигара.Ще ме извиниш.Аз пуша от най-слабите 1 на 1 на 1.Хихи.-Извадих кутията с цигарите от джоба си,извадих една цигарка и я запалих.
-Искаш ли една?Или не пушиш?-засмях се.беше ми смешно в такива ситуаций.
-Имаш ли къща?Къде живееш?Защото аз не и просто...имам чувството,че не спя.Че няма нощ за мен,че е само ден.За бога за това работя.Не виждаш ли колко съм западнала изобщо защо се занимаваш с мен?Аз съм едно безполезно същество.Мразя се,мразя ши***ия си живот.Обичам само теб като,като сестра.Въпреки,че не се бяхме виждали отдавна.Съжалявам,че трябва да ме видиш такава.Сега очевидно не съм това което бях преди.Един свестен,нормален човек по-скоро грях де,но няма значение това.-Забих главата между коленете си и направих това което никога не бях правила.Няколко сълзи се проляха от очите ми.
-Мисля,че даже ти ме промени.Вече плача,съжалявам се.Не се бях виждала такава от наистина много,много години.
Персефона Долкинс
Персефона Долкинс
Завист
Завист

Female Cat
Ke$h : 235
Брой мнения : 24
Age : 25
Job/hobbies : Сервитьорка в "Krystal"fast food restorant
Humor : Щом мисля,че съм в ада...следоватено съм там.

Върнете се в началото Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Lexi Wild Пон Май 23, 2011 2:27 pm

- Не се дрогирам.. но пуша. - промълвих и се усмихнах леко.
гушках я за да се чувства малко по-добре.. надявах се поне малко да я развеселя някак.
- Виж,ние всички сме се поддали на човешки удоволствия.. и няма лошо в това.. - усмихнах се.
- Аз не живея никъде.. почти не спя,живея в хотел. - засмях се.
Не ми трябваше дом..
Lexi Wild
Lexi Wild
War
War

Ke$h : 510
Брой мнения : 55

Върнете се в началото Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Персефона Долкинс Пон Май 23, 2011 6:30 pm

-Знаеш ли Лекс може би си права.Не ми пука.Всъщност радвам се,че на теб не ти пука коя съм аз в действителност.И искаш ли да отидем някъде да пийнем или знам ли?Защото май не искам да седя тук повече.-Усмихнах се и се отдръпнах от нея,за да знае,че вече всичко е наред.
-Не искам да заговаряме онази тема повече.Просто ми се ще да се напия и да се самоубия.Виж даже измислих рима.Хих.Но естествено ти ако искаш някъде другаде или просто да си останем тук няма проблеми.-Усмихнах и се.
Персефона Долкинс
Персефона Долкинс
Завист
Завист

Female Cat
Ke$h : 235
Брой мнения : 24
Age : 25
Job/hobbies : Сервитьорка в "Krystal"fast food restorant
Humor : Щом мисля,че съм в ада...следоватено съм там.

Върнете се в началото Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Lexi Wild Вто Май 24, 2011 4:34 pm

Погледнах часовника си :
- Ами знаеш ли.. аз трябва да тръгвам,днес съм втора смяна на работа. казаха че имало още едно мистериозно убийство което трябва да разследвам.. - въздъхнах и я гушнах,а след това казах :
- Пази се.. и дано пак се видим. - усмихнах се и станах.
Влязох в червения си "кон" и отпраших към добрата стара работа.
Lexi Wild
Lexi Wild
War
War

Ke$h : 510
Брой мнения : 55

Върнете се в началото Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Демо Д'Колодиус Пет Дек 21, 2012 10:32 pm

-Господи, Алисън, няма как да изстина.-Усмихнах се...когато обаче ми наговори нещата за тези жени и за това, че се моля на вампир.Погледът ми изстина, отпуснах хватката си, и пуснах ръцете й...Това нямаше как да го преглътна.-Мислех, чи си различна Али...-Усмихнах се горчиво...-Но явно отново се бъркам.-Кой бях аз, че да я задържам..-Щом така решаваш няма аз да съм човека, който ще те задържа, красавице.-Усмихна се тъжно и направих крачка назад.-Сбогом Алисън Ивъл...беше чест да се запозная с теб...-Извадих цигара и запалих..трябваше да спра да се тровя...
Няколко часа по-късно....
-Пуснете ме...Гадини...пуснете ме....-Крещях аз но те бяха прекалено много
Демо Д'Колодиус
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog
Ke$h : 1531
Брой мнения : 212
Age : 29
Местожителство : Финландия
Job/hobbies : Sex, Drugs & Rock n' Roll

Върнете се в началото Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Алисън Ивъл Пет Дек 21, 2012 10:46 pm

Тръгнах си дори и без желание . Отправих се към близко зловещо място надявах се да няма никой за да събера мислите си . Но както винаги семейството ми пак правеха поредната грешка . Усещах нещо странно , което ми напомня на това когато убиха върколака . Тогава чух гласа на Демо как беше възможно тези да са го намерили ? И какво правеше той тук ? Хиляди въпроси нахлуха в главата ми а не намирах отговор на нито един от тях . Внезапно се озовах при тях и се развиках типично мой стил .
- Оставете го на мира веднага ! Не ме карайте да показвам отново на какво съм способна . - не исках да убия някой от тях но ако не го пуснат тава ще стане .
- За последен път казвам оставете го ! - само по тона ми си личеше , че скоро щях да се включа а това нямаше да е добри . Поне се разбраха от дума без да се налага да убивам роднини . Оставиха го и се отдръпнаха на страни . Направих си път по между тях .
- Добре ли си ? - попитах го може би по гласа ми си личеше , че съм изнервена но и притеснена .
Алисън Ивъл
Алисън Ивъл
Bloodsucker
Bloodsucker

Female Rat
Ke$h : 1170
Брой мнения : 99
Age : 27
Местожителство : Самоков
Job/hobbies : Танци , музика , рисуване
Humor : Има в излишък ;)

https://dark-thoughts.bulgarianforum.net/t425-topic#3053

Върнете се в началото Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Демо Д'Колодиус Пет Дек 21, 2012 10:54 pm

Някои вече бяха започнали да пият от кръвта ми и усещах как тялото ми изстива...При вида на Алисън ми идеше да я повикам да се присъедини към пиршеството на роднините й.
-Чувствам се прекрасно.-Засмях се или поне се опитах...-Махни се оттук...чу ли...?-Бутнах я...-Не искам да те нараня Али...-Тя беше на достатъчно разстояние за да освободя огъня...един по един започвах да ги изпепелявам, но нещо силно, нещо много могъщо ме захапа за тила и аз се отпуснах безпомощен.
-Алисън дете мое...отдръпни се.-Мъжът се усмихна и пое с лекота в ръцете си феникса (ще играя водачът...за да не си пишеш сама)когато и останалите го наобиколиха, той повика с ръка жената.-Феникс...отдавна не съм имал такава плячка...браво...гордея се с теб...ти първа ще пиеш...опитай кръвта му.
Демо Д'Колодиус
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog
Ke$h : 1531
Брой мнения : 212
Age : 29
Местожителство : Финландия
Job/hobbies : Sex, Drugs & Rock n' Roll

Върнете се в началото Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Алисън Ивъл Пет Дек 21, 2012 11:07 pm

Искаха война и ще я получат не ме е страх нито от тях нито от Демо не благодарни същества без причина ще го нападат и то пред очите ми .
- Нима мислиш си , че ще ти позволя да изпиеш и останалата час то кръвта му ? - лъже се . Единствения начин да го спася е като убия родния син на тъпия ни водач . Явно не беше разбрал с кой се имаше работа . Мислеше си , че аромата на кръв ще ме подразни и , че няма да мога да се сдържа но жестоко се лъже . Не очакваше да го заплаша чрез сина му но точно това направих мигновенно се озовах зад него и хванах главата му . Едно движение ми стигаше и щях да го направя ако не оставеха феникса на мира и не се изпарят от тук .
- Сега живота му е в твоите ръце . Пускаш феникса или сина ти умира . Избора е изцяло твой но си спомни края на миналата битка която ми обяви . Това е последния ти син другия убих миналия път сега негов ред ли е ? - правех съвсем леки движения който му причиняваха огромна болка за негово не щастие . Той ме научи на това и сега ще го приложа върху сина му . По злобна не бях дори на битките с върколаци . Той вижда бъдещето и знае какво ще стане ако не го пусне да видим колко обича сина си .
Алисън Ивъл
Алисън Ивъл
Bloodsucker
Bloodsucker

Female Rat
Ke$h : 1170
Брой мнения : 99
Age : 27
Местожителство : Самоков
Job/hobbies : Танци , музика , рисуване
Humor : Има в излишък ;)

https://dark-thoughts.bulgarianforum.net/t425-topic#3053

Върнете се в началото Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Демо Д'Колодиус Пет Дек 21, 2012 11:15 pm

Тялото ме болеше...имах чувството, че съм изпотрошен...
-Алисън...знай, че ти ще доведеш този Феникс до смъртта му...колкото и да бягаш, съдбите ви са преплетени.-Отпуснах хватката си и оставих мъжа на земята.-Оттегляме се...
Имах чувството, че ще полудея от болка...Отворих очи и имах чувството, че ще умра...
-Умирам ли...-Погледнах Алисън, коленичила до мен...-Умирам ли?!-Болката бе отвратителна...Подпалих първото нещо, което ми попадна пред погледа...-Махни се...Али...махни се...
Демо Д'Колодиус
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog
Ke$h : 1531
Брой мнения : 212
Age : 29
Местожителство : Финландия
Job/hobbies : Sex, Drugs & Rock n' Roll

Върнете се в началото Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Алисън Ивъл Пет Дек 21, 2012 11:30 pm

Болкото беше изписана в очите му сега вече знаеше защо не беше редно да ме задържа . Пуснах онзи женчо и всички се разкараха но когато се върнех ще продължим .
- Не умираш , няма да го позволя . Така влияе ухапването му почини се ще се оправиш . - дори и да ме гонеше няма да се махна . Те вече знаеха за него и нямаше какво да се крия всичко започва отново .
- Няма да се махна оставам тук не зависимо даи ти харесва или не ! - трябваше да укротя нервите си . Сега може би ме мразеше но това беше моето семейство , познавах ги и му обясних но той каза , че не го е страх . Е сега вече мен не ме е страх единственото нещо , което трябва да направя е да го спася и да им покажа някой неща , да разберат коя е Алисън и какво може в такива моменти .
- Почини си и ще се оправиш а аз оставам тук ! - наистина беше така .
Алисън Ивъл
Алисън Ивъл
Bloodsucker
Bloodsucker

Female Rat
Ke$h : 1170
Брой мнения : 99
Age : 27
Местожителство : Самоков
Job/hobbies : Танци , музика , рисуване
Humor : Има в излишък ;)

https://dark-thoughts.bulgarianforum.net/t425-topic#3053

Върнете се в началото Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Демо Д'Колодиус Пет Дек 21, 2012 11:36 pm

Усмихнах се широко...
-Защо не пи от кръвта ми?-Хванах ръката й и се понадигнах.Тя мълчеше...Не за първи път че нападаха вампири, но...този мъж ме приспа с едно ухапване...-Алисън...приближи се, трябва да ти кажа нещо.-Усмихнах се леко и когато тя се наведе, е да...бях си любовник не зависимо каква беше ситуацията...впих устни в тези на вампирката.-Исках да се уверя, че си истинска...-Отровата ме разяждаше...изкрещях и топка огън прехвърча покрай Алисън...-Тръгни когато можеш...но да е по-бързо...не искам да те изпепеля...
Демо Д'Колодиус
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog
Ke$h : 1531
Брой мнения : 212
Age : 29
Местожителство : Финландия
Job/hobbies : Sex, Drugs & Rock n' Roll

Върнете се в началото Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Алисън Ивъл Пет Дек 21, 2012 11:50 pm

Защо не пих от кръвта му ли доста глупав въпрос не трябва да хаби сили за такива очевидни неща .
- Отговора е много прост защото не убивам по желание а само когато е неизбежно . - все едно имаше нещо за казване много добре знаех какво иска но не е момента и времето за игрички , въпреки това се приближих . Сега температурата му беше доста по-ниска а до както знам това не е добре .Трябва да си почине а не да се напряга .
-Аз съм истинска но ти скоро няма да си ако не си починеш . - под почивка имах предвид да заспи . Не веднъж бях изсмуквала отрова като тази и вече бях свикнала . Колкото повече се бавеше толкова по-зле за него .Явно не разбира от дума никъде нямаше да ходя каквото и да стане .
-Оставам тук не разбра ли ? Не зависимо какво ще ми сториш . - явно бях повишила тона си но ако това ще помогне не ми пречи бях свикнала .
Алисън Ивъл
Алисън Ивъл
Bloodsucker
Bloodsucker

Female Rat
Ke$h : 1170
Брой мнения : 99
Age : 27
Местожителство : Самоков
Job/hobbies : Танци , музика , рисуване
Humor : Има в излишък ;)

https://dark-thoughts.bulgarianforum.net/t425-topic#3053

Върнете се в началото Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Демо Д'Колодиус Пет Дек 21, 2012 11:56 pm

Тя не разбираше....когато един Феникс умира, той умъртвява всичко около себе си ...всичко подпалваше.Когато обаче Алисън ми кресна, трябваше да се примиря...
-Какво ще правиш?-Хванах ръката й...Усещах как очите ми натежават...Преди да изпадна в безсъзнание успях само да промърморя...
-Искам да си до мен, когато се събудиш...-Погълна ме мрак..знаех какво ще стане, знаех къде ще се озова...знаех какво ще видя - Финландия, пламъци и отново ще преживея смъртта на семейството ми
Демо Д'Колодиус
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog
Ke$h : 1531
Брой мнения : 212
Age : 29
Местожителство : Финландия
Job/hobbies : Sex, Drugs & Rock n' Roll

Върнете се в началото Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Алисън Ивъл Съб Дек 22, 2012 12:09 am

Мислеше , че не разбирам но отново беше сгрешил . Не беше от значение за него какво ще правя важното беше да се справя .
- Тук ще съм . - не знам дали ме чу но не можех да губя време , колкото повече се бавех толкова повече имаше вероятност да получи треска а тогава няма как да го спася . За това не се и зачудих а поех дълбоко въздух и започнах да изсмуквам отровата , не знаех защо изобщо го правех бях обещала да не пия кръв на феникс но щом от това зависи живота му не ме интересува обещанието . Най сетне свърше е трябваше да спра мислех си , че ще е трудно за мен но не беше . Надигнах се и премахнах кръвта от лицето ми представях си онзи как се радва на страданието му . Но сега трябваше да чакам нямах друг избор . Температурата му трябва да се повиши това и симптом на възстановяване но дали ще станеше не се знае .
Алисън Ивъл
Алисън Ивъл
Bloodsucker
Bloodsucker

Female Rat
Ke$h : 1170
Брой мнения : 99
Age : 27
Местожителство : Самоков
Job/hobbies : Танци , музика , рисуване
Humor : Има в излишък ;)

https://dark-thoughts.bulgarianforum.net/t425-topic#3053

Върнете се в началото Go down

St. Louis Cemetery - Page 2 Empty Re: St. Louis Cemetery

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите