Hidden in their dark thoughts
Гласувайте за нас!
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт Гласувай за тази страница в Българския ТОП Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
OUR COMMUNITY
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 14, на Вто Май 17, 2011 4:29 pm
Latest topics
Чаосвник
Посетители
free counters
Приятели на форума

От къде черпихте идеи?

Предишната тема Следващата тема Go down

От къде черпихте идеи?

Писане by Largo on Сря Май 18, 2011 8:39 am

От къде черпихте идеи при създаването на героите си ? :D Споделете от къде е името, историята .. :)

when the cats come out
THE BATS COME OUT TO PLAY
Largo
The Boss .. but without "Hugo" xD
The Boss .. but without

Ke$h : 5757
Брой мнения : 564
Job/hobbies : Sometimes I pretend to be normal. But it gets boring, so I go back do being me ..
Humor : Nothing escapes me .. :]

Вижте профила на потребителя http://dark-thoughts.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Re: От къде черпихте идеи?

Писане by Елизавета Фьодоровна on Сря Май 18, 2011 9:04 am

Името дойде от филма Любовь: Морковь 2.Там имаше една Елизавета Фьодоровна и просто ми хареса.Характерът произлезе изцяло от мен, само че с привкус от капитан Джак Спароу(е, кога ще илизат тези "Непознати води"!?Нямам търпение!).Много обичам психически нестабилната му страна(но и лидерските качества) ;d.Първоначално премислях да съм русалка, но ако героинята ми беше прекалено добра нямаше да се получи частта с характера.Така че избрах сирена(която не убива пирати ;d).В крайна сметка не се получи зло зъдание, защото Лиза не е зла по характер, а само по природа ;) .Странно, но като си пусна He's a pirate веднага се сещам за нея big smile ..
П.П. Елизавета е рускиня, защото аз съм заклет русофил jumping .

My heart is pierced by Cupid,
I disdain all glittering gold,
There is nothing that can console me
but my jolly sailor bold.

Come all you pretty fair maids,
whoever you may be
Who love a jolly sailor bold
that ploughs the raging sea.

My heart is pierced by Cupid,
I disdain all glittering gold,
There is nothing that can console me
but my jolly sailor bold...

Spoiler:

Елизавета Фьодоровна
Mermaid
Mermaid

Ke$h : 686
Брой мнения : 115

Вижте профила на потребителя

Писане by Katherine Pierce. on Сря Май 18, 2011 1:23 pm

Името дойде от Дневниците на Вампира. От там на татък характера е абсолютно идентичен с този на Катрин от сериала, а историята...може би не чак толкова, но все пак трябваше да сложа и частичка от себе си в този герой. Междудругото в началото мислех да си кръстя героинята Рейвън Блек или Шанел ЛаФонт, но се сетих за Кат и веднага си създадох герой с нейното име. :D

More than just survival

Katherine Pierce.
I'm not a Drama Queen ... I'm just a fucking bitch!

Female Buffalo
Ke$h : 5102
Брой мнения : 447
Местожителство : Ада
Job/hobbies : Тормозене на клавиатурата, предимно мързелуване...
Humor : I think I'm stayin' home tonight. WHAT?!!? Bitch please!

Писане by Largo on Сря Май 18, 2011 1:31 pm

Айде и аз да споделя .. :D

Значи първото име идва от един сериал, "Ларго", ако го знаете .. Излъчваха го по БТВ като бях много малка (май нямах още 6 години) .. Бях направо влюбена в тоя сериал .. Даваха го всеки четвъртък и се разказваше за нещо като таен агент ли беше, нощ името Ларго (и май Уинч след него, ама не съм сигурна ;dd ) .. Фамилията е от актьора Henry Cavill, който зърнах веднъж в един сериал по нова телевизия, и ми допадна .. Даже мислех първо неговия лик да използвам, ама се отказах ..

Колкото до лика, след Henry Cavill мислех Ларго да изглежда като Дженсън Екълс или Иън Сомърхолдер, ама цъ... Нещо не им отиваше това име, а и не беше оригинално, щото почти навсякъде има герои с такива ликове .. Та, така, най-накрая се спрях на Алекс :D .. Не, че ми е любимец, но от край време много ми влиза под кожата, а и "Ларго му отива" ..

when the cats come out
THE BATS COME OUT TO PLAY
Largo
The Boss .. but without "Hugo" xD
The Boss .. but without

Ke$h : 5757
Брой мнения : 564
Job/hobbies : Sometimes I pretend to be normal. But it gets boring, so I go back do being me ..
Humor : Nothing escapes me .. :]

Вижте профила на потребителя http://dark-thoughts.bulgarianforum.net

Писане by Brooke Archibald on Сря Май 18, 2011 2:20 pm

Името на героинята ми е от два сериала. Първоначално мислех да е София Буш, както си е и името на актрисата, но после ми хрумна друго друга идейка. Брук Арчибалд е смесено име от два сериала - One Tree Hill (Брук Дейвис) и Gossip Girl (Нейт Арчибалд). И така си създадох името на героинята. Характера и историята ги написах спонтанно. Нямах никаква идея какво щях да пише, просто започнах и пиша това, което ми дойде на ум. Не, че беше много, както се вижда. Но все пак.. Та, така си създадох героинята аз. Малко скучно, ама нищо. Попринцип аз винаги започна да пиша нещо и докато го пиша, хем го измислям, хем го обмислям. При мен са спонтанни нещата. Не им мисля много, пък каквото - такова. хДДДД

“Get away from him, you black eyed skank!”

Now… What did you call me?
Brooke Archibald
Гняв
Гняв

Female Ke$h : 1289
Брой мнения : 162
Humor : You think you know me but you don't. And that means you don't know what I can do.

Писане by Рамиел on Сря Май 18, 2011 11:28 pm

Ще кажа първо за Реми, защото ми е по-пресен, пък и доста ме поизпоти днес.

Името не знам от къде дойде, общо взето трябваше да е Рафаел, но реших да го поизменя малко, за да не се правят паралели с ангела.
То не беше едно име в него, де, но Томас и Артур са прекалено обикновени и ги избрах, без да се замислям, не са ми особено нужни, нали.
Първоначално мислех вторият ми герой да е Прокаженият, обаче нямаше да е интересно, защото неговата цел е да намери Рене, пък не може да пиша сама, нали? Не ми се искаше също така единият ми герой постоянно да бяга, другият - да го гони, без развитие. Просто не става, поне не в РП форум. Евентуално в самостоятелна история...
Както и да е, реших, че Графът остана твърде мистичен и поради тази причина - твърде лесен за обработна, можех да го правя, каквото си искам. Допадна ми идеята всичко да е някакъв фарс и подигравка с Рене, затова започнах първото изречение по този начин. Докато го пишех ми хрумна, че мога да го забъркам в любовна история, която по някакъв начин да го направи апатичен и още по-голям негодник от преди. Казах си - защо не с братовчедка, тамън да се роди противоречие със семейството...
Останалото ставаше постепенно. Дакото пишеш, не знаех, че Кейт ще съществува, още повече, че ще умре.
И така нататък, и така нататък.
Общо взето всичко стана спонтанно, а Рамиел е инспириран най-вече от Иренè.

А за нея ще разкажа друг ден, че пръстите ми крещят за почивка.

Пътникът,
стъпил на пътеката на Истината,
и застанал в изумление:
тя била гъсто обрасла с трева.
— Хм! — казал той, —
Явно тук отдавна
никой не е ходил.
След това разбрал, че всяка тревичка
е остър нож.
— М-да! — измърморил тогава —
Ще ида на друга пътека.
Рамиел