Hidden in their dark thoughts
Гласувайте за нас!
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт Гласувай за тази страница в Българския ТОП Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
OUR COMMUNITY
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 14, на Вто Май 17, 2011 4:29 pm
Latest topics
Чаосвник
Посетители
free counters
Приятели на форума

Persephone Dolkins

Предишната тема Следващата тема Go down

Persephone Dolkins

Писане by Персефона Долкинс on Съб Май 21, 2011 7:00 pm

Снимка /как изглежда вашият герой / :

Име /името, под което е познат вашия герой/ :Персефона Долкинс

Прякори /как му казват накратко или под какви имена още се подвизава/ :Перси и Сеф :)))

Грях /кой грях е вашият герой/ :завист

Характер /желателно е да е изчерпателен, за да знаем с какъв герой си имаме работа/ :Понякога е добра,понякога зла,но това зависи дали харесва човека срещу нея.Тя доста често завижда на хората,но на някои не си заслужава затова тя се стреми да се укротява и все пак ще има нещо което да иска да му отнеме.В повечето случаи тя си отмъщава не е много по прощаванията.Сеф е доста общително момиче.Тя не е срамлива и стеснителна.Тя е спокойна.Когато някой и се заяжда тя гледа да не пуска завистта на яве,но все пак както стане.Но ако се стигне до сериозни обиди става доста,доста раздразнителна.Тя е леко разглезена.Не говори чак толкова учтиво.Тя е и доста инатлива,държи на своето.Тя не вярва в любовта.Предпочита за по една нощ и после край.Мисли,че така животът и си е добре.Често се усмихва и не мисли за болката .Забавлява се често с приятелите си.Не се разстройва лесно.Готова е да използва способностите си когато тя иска.Тя е смела и не се страхува да поема рискове понякога.Рисуването е нейната страст.Това тя обича да прави в свободното си време.

История /историята на вашият герой/ :Понеже е един от седемте смъртни гряха не се знае на колко години е и кога изобщо се е появила в света.Нейните братя и сестри са останалите шест смъртни гряха.Тя има врагове има и приятели,но дори на приятелите си не разчита чак толкова много.Предпочита да вярва на себе си.

Допълнително /някаква допълнителна информация за вашия герой, която искате да споделите/ :Има способността да манипулира.Така де да контролира умовете на другите.
Персефона Долкинс
Завист
Завист

Female Cat
Ke$h : 235
Брой мнения : 24
Job/hobbies : Сервитьорка в "Krystal"fast food restorant
Humor : Щом мисля,че съм в ада...следоватено съм там.

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Persephone Dolkins

Писане by Katherine Pierce. on Нед Май 22, 2011 6:37 am

Добре дошла! :D

More than just survival

Katherine Pierce.
I'm not a Drama Queen ... I'm just a fucking bitch!

Female Buffalo
Ke$h : 5102
Брой мнения : 447
Местожителство : Ада
Job/hobbies : Тормозене на клавиатурата, предимно мързелуване...
Humor : I think I'm stayin' home tonight. WHAT?!!? Bitch please!

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото