Hidden in their dark thoughts
Гласувайте за нас!
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт Гласувай за тази страница в Българския ТОП Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
OUR COMMUNITY
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 14, на Вто Май 17, 2011 4:29 pm
Latest topics
Чаосвник
Посетители
free counters
Приятели на форума

Piazza d'Italia

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Предишната тема Следващата тема Go down

Piazza d'Italia

Писане by Largo on Пон Май 30, 2011 5:18 pm

First topic message reminder :

when the cats come out
THE BATS COME OUT TO PLAY
Largo
The Boss .. but without "Hugo" xD
The Boss .. but without

Ke$h : 5757
Брой мнения : 564
Job/hobbies : Sometimes I pretend to be normal. But it gets boring, so I go back do being me ..
Humor : Nothing escapes me .. :]

Вижте профила на потребителя http://dark-thoughts.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Re: Piazza d'Italia

Писане by Демо Д'Колодиус on Вто Апр 23, 2013 11:30 pm

Бях бесен, повярвайте ми колкото бързо се паля, тройно по-бавно се успокоявам.Единственото, което правя в живота си е поредица от дълги и болезнени пътища от грешки.Продължавах да се затоплям.Всичко изплуваше....чашата преля...правех глупост след глупост, избягах от дома доведох до унищожаването на рода ми, убивах себеподобни, влюбвах се в какви ли не същества и не помагах на нито един феникс, бях отлъчен от ордена на фениксите и от елита и от расата като цяло.Сега правех грешка след грешка, забърквайки се с най-добрата приятелка на Алисън, която й беше страхотна приятелка, но аз не бях страхотно гадже.
София дойде при мен и ме хвана, ушите ми пищяха и едва я чувах да говори.Говореше ми все хубави неща, но гнева бе по-силен.Отблъснах я от мен за да не я изгоря и първото нещо, което се сетих бе...да бе да скоча във водата, която със силно свистене започна да се изпарява.това нямаше да помогне толкова много, но щеше да ме отрезви.

Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Брой мнения : 212

Вижте профила на потребителя

Писане by Софùя on Сря Апр 24, 2013 12:01 am

Той ме отблъсна от себе си и влезе във водата, за да се охлади. Виждаше се, че нямаше да се успокои лесно, а прочитайки мислите му ми стана ясно, че ще е двойно по-трудно. Събух се набързо и изтичах към него във водата, като викнах леко, разтревожена
-Демо, добре ли си? - стигнах мястото, където се беше хвърлил във водата и понечих да го докосна, но беше горещ. -Хей, спокойно... Всичко ще е наред.. Демо..
Каква ирония, че повтарях думите му от тази вечер. Но той бе успял да ми помогне някак, макар и не изцяло, беше ми дал надежда. Докато аз... бях безполезна. Свих притеснено вежди и преглътнах с усилие, като реших да го оставя да се охлади. Върнах се, излизайки от водата и седнах на ръба до нея. Обвих рамене около колената си, отново, но не откъсвах погледа си от него, наблюдавайки го разтревожено. Точно в този момент се чувствах по-сама от всякога. Какво можех да сторя?
Бях безпомощна и точно това ме ядосваше и натъжаваше едновременно. Кого залъгвах? Не бях способна да помогна дори на себе си, да не говорим за него. Наблюдавах го объркана, преглътнах и тихо прошепнах отново
-Демо... Моля те... - знаех, че нямаше да ме чуе, но наистина се надявах да се успокои. В противен случай щеше да ме изгори, но какво пък...

Софùя
Bloodsucker
Bloodsucker

Female Ke$h : 979
Брой мнения : 152
Местожителство : Ню Орлиънс

Писане by Демо Д'Колодиус on Сря Апр 24, 2013 8:52 pm

Усетих как водата се изпари и как парите се издигаха.Стоях седнал на средата на празния басейн, където трябваше да има вода, без риза или яке, които бяха изгоряли. Татуса на гърба ми се бе ,,раздвижил"Погледнах към София напълно отчаян.
-София...Аз ...извинявай.ТИ сигурно си имаш някого, а и аз имам Алисън.-Която отсъстваше естествено.И която не се бе мяркала от толкова много време и която се отдалечаваше от мен с всеки изминал ден.Липсваше ми женската ласка, онази нежност, която мъжете не притежават, онзи финес, който лъха от жените.
-Мисля, че е време да те оставям, достатъчно те нараних.-Изправих се, стигах до нея и се изкачих на ,,брега" Гледайки я в очите, температурата ми бавно спадаше, а очите ми не се откъсваха от нейните.

Chaos,panic and disorder - my work here is done.

[url=

[url=
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog
Ke$h : 1531
Местожителство : Финландия
Job/hobbies : Sex, Drugs & Rock n' Roll

Писане by Софùя on Сря Апр 24, 2013 9:37 pm

Наблюдавах го, докато излизаше от фонтана, където допреди малко имаше вода, а сега вече мястото беше сухо. Погледа му не се откъсваше от моя, като докато го гледах се изправих и този път с човешка скорост изтичах към него и го прегърнах.
-Шш... И двамата си имаме някого, да, но пак можем да си помогнем взаимно. - прошепнах го тихо в ухото му, докато внимателно бях обгърнала ръцете си около него. Радвах се, че се беше успокоил - за мен беше постъпил правилно... Затова просто се притиснах към него, добавяйки тихо
-Всички правим грешки... Защо се оставяш твоите да ти тежат така? - прочитайки мислите му виждах, че не му е лесно, както на мен не ми беше. Може би с него си приличахме донякъде... Но тази вечер той беше първия, който не гледаше на мен като на чудовище, а ме виждаше каквато съм. Исках и аз да му върна жеста.. да не го съдя за грешките му, да му вдъхна надежда.. Усмихнах се леко и като се дръпнах, за да го погледна в очите, погалих бузата му и усмихнато казах
-Щом има надежда за мен, един вампир, значи има и за теб.
Пуснах го, като само леко кимнах, за да потвърдя думите си и уверения тон, с който го бях изрекла. Тази вечер се бяха случили доста неща, но накрая поне имах надежда - надявах се същото да се отнася и за него.

Софùя
Bloodsucker
Bloodsucker

Писане by Демо Д'Колодиус on Сря Апр 24, 2013 9:44 pm

Предполагам тя четеше мислите ми без да иска.И колкото и да се опитвах да не се обвинявам не за това, че изневерявам на Алисън, а за това, че бях сигурен, че София има друг и сигурно го обича.Тази жена бе една от малкото, които ме караха да се чувствам добре.аз да съм си просто Демо, тя да е просто София и нещата да се случват.Притиснах я към себе си и я целунах по челото.Отделих се от нея и се вгледах в така топлите й очи, коитосега излъчваха и нещо друго.Нещо още по-топло и мило.
-Искам да те целуна, искам да те прегърна и да не те пускам, искам да се събуждам до теб.Тук е проблема София.Че аз не съм твой и ти не си моя.-Наведох глава, палейки поредната цигара.

[url=

[url=
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog

Писане by Софùя on Сря Апр 24, 2013 9:57 pm

Прехапах нервно долната си устна, гледайки го объркано. Очите ми се разшириха от изненада за момент, но после поклатих глава, слушайки мислите му. Гледах го, без да знам какво да кажа и накрая промълвих
-Ти.. аз не.. - определено заеквах и още по-объркано зарових ръката си в косата си. Това не биваше да се случва. Знаех го много добре, но за жалост аз също споделях мислите му за чувството, че той ме караше да се чувствам сякаш мога просто да съм си аз, за първи път от векове... Преглътнах, някак притеснено и продължавах да го гледам в очите, като накрая неуверено казах
-Не може ли... не може ли да сме си просто ние? Ти да си Демо, а аз да съм София, точно както го описа в мислите си преди малко..
Честно казано не знаех как другояче да постъпя. Той усложняваше нещата, ние ги усложнявахме, и ако приемех ситуацията, щеше да е една голяма каша... Не исках да объркам всичко. Чувствах се виновна и познавах гузното чувство на съвестта по-добре, отколкото той можеше да предположи. Не исках да съжалявам за още повече неща...

Софùя
Bloodsucker
Bloodsucker

Писане by Демо Д'Колодиус on Сря Апр 24, 2013 10:05 pm

Поклатих глава.Отдръпнах се вдишах цигареният дим и след няколко секунди го издишах през носа си, дърпайки отново нервно се обърнах към нея и се усмихнах отчаяно.
-Ако аз съм просто Демо, а ти просто София, значи ли, че не мога да те целуна отново?-Погледнах я и повдигнах вежда.Тялото ме болеше заради феникса на гърба ми.След битката с Аарон имах проблеми с контрола над огъня си.София явно не ме разбираше.
-Аз те искам.Желая те...-Прокарах показалеца си по сочните устни на София

[url=

[url=
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog

Писане by Софùя on Сря Апр 24, 2013 10:18 pm

Гледах го в очите и за момент просто потънах в тях. Отдадох се на момента и пристъпих към него - истината беше, че исках да ме целуне... Но не смеех да го призная нито пред него, нито пред себе си. Поклатих леко глава и очите ми се насълзиха. Сложих ръка на бузата му, като тихо казах
-Сам го каза, Демо - аз не съм твоя и ти не си мой. - можех ли обаче да го виня? Не, вината не беше негова. Може би Алисън щеше да обвинява мен... А аз щях да виня Лукас.. Не знаех. Не бях сигурна. Питах се какво да направя... Но истината беше, че дори и той да беше свободен, пак щях да се съмнявам... След начина, по който Лукас ме остави, беше неизбежно. Гледах Демо и накрая безпомощно прошепнах
-Това е просто за момента... Ти ме желаеш сега.. Но когато пътищата ни се разделят, ще пожелаеш друга.
Нима не беше така с него и Алисън? Не го обвинявах, но и не исках да предам приятелката си. Не исках и той да прави нещо, за което после може да мисли като за поредната грешка и да му тежи... Не исках и да разбият сърцето ми отново.. първия път ми беше достатъчен... Затова просто преглътнах сълзите си, прегърнах го съвсем нежно и прочитайки мислите му, че тялото го боли, съвсем бавно му помогнах да седне на предишното място, където допреди малко беше ръба на водата, за да може да се поотпусне и да си почине поне малко.

Софùя
Bloodsucker
Bloodsucker

Писане by Демо Д'Колодиус on Сря Апр 24, 2013 10:31 pm

-София.-Хванах я за ръката, настоятелно я погледнах в очите, а гласът ми бе металически и студен.-Единственото, което жените са ми причинявали е било, болка, тъга и проблеми.-Пуснах ръката й и създадох една огнена топка в ръката си.-С теб се чувствам различно...чувствам топлина и уют.-Запалих цигара и се облегнах назад, лягайки на студения бетон.Не тя не беше поредната, търсех единствената.Издирвах я.Лутах се между хората.Сблъсквах се със същества, биех се с богове и странни убийци на феникси.Да може и да обичах жените, но намерех ли единствената щях да й дам всичко и щях да й покажа, че си заслужавам.Едно приятелство не бива да бъде разваляно заради мъж или жена, не бива да бъде потъпквано заради това, но..аз я исках, исках София да бъде моя и само моя исках да бъда с нея по цели нощи, исках да бъда нейният човек.Погледнах я, тя бе с гръб, свила се на парапета.Надигнах се и я погледнах в очите.
-Искам...искам ти да си единствената, не поредната, не грешната...а единствената.-Присвих очи и дръпнах от цигарата си, издишах топка дим нагоре и затворих очи.

[url=

[url=
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog

Писане by Софùя on Сря Апр 24, 2013 10:48 pm

Преглътнах, объркана. Всичко това беше хубаво... и грешно. Не знаех какво да му кажа, как да постъпя.. Не исках и да го нараня, тъй като от личен опит вече знаех какво е да разбият сърцето ти. Затова просто хванах ръката му, усещайки топлата му кожа, сведох глава и тихо попитах
-Защо аз? - бях чула как го карам да се чувства, но все пак попитах, все пак исках друга причина. А и не бях ли наранена достатъчно... достатъчно, че да не искам аз да причиня същото на някой, още повече моя приятелка. Как можех да оправя това? Да оправя всичко?
Продължавах да седя до него, объркана, мислите ми хаотични, а гласът ми загубен някъде и сега дори не можех да проговоря. Как се получаваше така? Как всичко се беше объркало толкова?
-Мисля, че точно сега надали ще мога да имам това, което искам. - отново го казах тихо, гласът ми звучащ чуждо дори за самата мен -Аз съм вампир, чудовище... - поклатих леко глава и накрая също толкова тихо казах -Заслужаваш някоя по-добра, по-...
Не довърших, преглъщайки думата "човечна" и вдигнах леко глава, поглеждайки го с тъжна усмивка на лицето си.

Софùя
Bloodsucker
Bloodsucker

Писане by Демо Д'Колодиус on Сря Май 22, 2013 12:36 pm

София, София...Името й се разбиваше в главата ми, а прекрасните й очи ме хипнотизираха.Когато бях с Алисън, Лусинда или...или Елизабет те акцентираха върху това, колко ужасни същества са. Със София аз бях просто Демо, а тя си беше просто София. Въздъхнах и допуших цигарата си захвърляйки фаса настрана.Обърнах се с цялото си тяло към нея. Вперих сините си очи опитвайки се да отгатна какво криеше и искаше и мислеше, знаех, че може би никога няма да разбера, но опита си струваше.
- Софи...- Прошепнах.- Не ме интересува дали си вампир, върколак или ангел, бог, нефилм или каквото и да е било. Сигурен съм, че там вътре и ти имаш сърце, което чувства.Сигурен съм, че искаш да усетиш любовта на някого, защото да бъдеш обичан е толкова велико нещо, колкото да обичаш.- Замълчах решението си беше само и единствено нейно и ничие друго. Тя сега трябваше да реши как ще продължат и ще се развият нещата.

[url=

[url=
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog

Писане by Софùя on Вто Май 28, 2013 6:52 pm

Пресегнах се и съвсем леко с ръка погалих бузата му. Усмивката ми беше все още тъжна, тъй като бях объркана. Знаех какво искам - исках него, и въпреки това имаше толкова неща, които ме спираха. Как можех да ги пренебрегна? Гледах го в очите, които бяха с цвят на небето и сякаш виждаха през мен, наведох се леко към него и впих устните си в неговите. Целувката беше дива, изпълнена със страст и когато усещането на устните му срещу моите едва не ме погълна, се отделих от него. Дори не бях усетила, но докато го целувах се бях настанила в скута му. Изчервих се, ръката ми все още върху бузата му и казах тихо
-Имам сърце? Нима? Ако имах, нямаше да наранявам своя приятелка. Може би дори нямаше да искам нещо.. някого, когото не трябва. - изражението ми се измени, лека тъга плъзвайки по него и като наблюдавах неговото лице отблизо, добавих -Аз съм чудовище.. Наистина ли вярваш, че имам сърце, след като мога да бъда толкова жестока, при това към приятелка?
Поклатих тъжно глава, срещайки погледа му отново и понечих да се изправя, полека отдръпвайки се от него ..

Софùя
Bloodsucker
Bloodsucker

Писане by Демо Д'Колодиус on Сря Май 29, 2013 12:11 pm

Придърпах я към себе си и я целунах нежно.София не трябваше да се чувства зле.Прегърнах я и тя се изгуби в прегръдката ми.Усетих мириса на косата й, усетих студенината на тялото й. Една тъжна усмивка се появи на лицето ми и аз прошепнах в ухото й.
-Алисън ме изостави, тя изостави и теб. Кой постъпва предателски? - Факт беше, че Ивъл ме изостави.Аз заслужавах щастие, София също.Целунах я по челото, погледнах я в очите и се усмихнах окуражаващо.Исках жената да знае, че съм до нея и, че всичко ще е наред.
-Красавице, не искаш ли да си щастлива...с мен? - Усмихнах се.Исках да я окуража и да я успокоя. Алисън трябваше да разбере. - Искам да съм с теб Софи. - Наведох глава. - А ти? А ти искаш ли да си с мен?

[url=

[url=
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog

Писане by Софùя on Сря Май 29, 2013 1:30 pm

Погледнах го, скована и някак несъзнателно се отпуснах в ръцете му. Прегръдката му беше толкова топла .. Не, че за него това беше нещо ново, де. Но едновременно се радвах на думите му и в същото време усещах една буца, заседнала в гърлото ми. Дори и той да мислеше така, аз изпитвах вина относно Алисън.
-Значи не смяташ, че ще е предателство да й отнема гаджето? Аз .. - беше ми някак трудно, а и едновременно с това не знаех как да постъпя. Знаех, че искам да съм с него, но нещо сякаш ме спираше. Не можех да съм сигурна, че той ще ме иска завинаги. Може би за него аз бях поредната .. Тази мисъл ме накара да разбера какво ме спираше - беше ме страх. Боях се, че неизлекуваното ми сърце ще бъде разбито наново ..
-Искам да съм с т .. - думите ми заседнаха в гърлото и не можах да довърша. Поклатих отчаяно глава, като в очите ми отново се насъбраха сълзи. Притиснах се към него, обгръщайки го бавно с ръце под мишниците. Кожата му беше гладка, топла .. Въздъхнах и след известно колебание и настъпилата тишина, казах съвсем тихо - толкова тихо, че обикновен човек надали би могъл да ме чуе
-Страх ме е .. - не беше лесно да изговоря чувствата си на глас. Да призная страховете си пред него .. Тъй като бях повярвала на Лукас, че няма да ме остави. Какво щеше да стане, ако повярвах и на Демо? Или една частица от мен винаги щеше да се съмнява и колебае, дори и той да е до мен, или пък щеше да ме остави и аз повече нямаше да се доверя на някой, когато ми каже, че иска да е с мен. Кое тогава да избера? Нито едното не изглеждаше като особено привлекателна алтернатива, дори и нещата да не бяха сложни относно връзката му с Алисън. Питах се, дали той не ме иска, само защото не може да ме има? А дали аз?
Една сълза се спусна по бузата ми, последвана от втора ..

Софùя
Bloodsucker
Bloodsucker

Писане by Демо Д'Колодиус on Сря Май 29, 2013 10:25 pm

Усетих по ръката си парещите й сълзи по ръката си.Знаех, че се мисли за поредната, но за мен това беше.Край!Тя щеше да бъде единствената.Прегърнах я и я обърнах с лице към мен.Взех лицето й в шепите си и прошепнах с лека усмивка.
-Аз ще бъда вечно твой. - Хванах ръката й и я притиснах към гърдите си.-Усещаш ли го как бие.-Пулсът ми бе ускорен. - То бие само за теб.Искам ти да си единствената.-Преди мислех за другите, но сега мисля само и единствено за нея.Тя бе като малко слънце, което огряваше душата и сърцето ми. - Искам те само за мен. Няма да мога да преживея да знам, че ще си в ръцете на друг.Не плачи красавице, ще те защитавам от всичко и всички...дори и от мен.

[url=

[url=
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog

Писане by Софùя on Чет Май 30, 2013 4:58 pm

Сгуших се в него, облягайки глава на гърдите му и изчаках да се успокоя и сълзите ми да спрат. Думите му ми бяха донесли странно облекчение и усещах необикновено спокойствие да обгръща душата ми. Това, което беше казал, бе толкова красиво .. и твърде хубаво за мен. Не можех да повярвам, че наистина ми беше казал това, а макар че все още една малка част от мен се съмняваше, избрах да му повярвам. Никой толкова сериозен, или пък нежен, не би могъл да лъже. Затова се усмихнах и както се бях сгушила в него, целунах врата му веднъж, после втори път и след това започнах да го обсипвам с целувки. Със сигурност не можех да намеря думи, с които да отговоря на неговите, но реших да му покажа точно какъв ефект беше имало казаното от него върху мен. Полека се надигнах и проправяйки си път с целувки към устните му, целунах и брадичката и челюстта му, после едната буза и накрая се спрях на устните му. Ръцете ми обгърнаха врата му и пръстите на едната ми ръка се заровиха в косата му, играейки си с малките кичурчета, докато продължавах да се наслаждавам и едновременно с това да изучавам устните му. Той ме подкани с език да отворя уста и аз го направих, давайки му достъп както до нея, така и до сърцето си.

Софùя
Bloodsucker
Bloodsucker

Писане by Sponsored content

Sponsored content