Hidden in their dark thoughts
Гласувайте за нас!
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт Гласувай за тази страница в Българския ТОП Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
OUR COMMUNITY
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 14, на Вто Май 17, 2011 4:29 pm
Latest topics
Чаосвник
Посетители
free counters
Приятели на форума

Why?...Why?Tell me why!

Go down

Why?...Why?Tell me why!

Писане by Демо Д'Колодиус on Пон Май 30, 2011 8:50 pm

Кръвта ми кипеше и усещах жилите си да пулсират.Погледнах към дъската озадачен, не виждах какво пише на нея, а само размазани черни символи.Ръката ме пареше от побоя преди малко, а окото ми пулсираше неспокойно.Направих една голяма черта в тетрадката си и започнах да драскам около нея.
Защо се сбих дори и не помня, само болката ми напомняше, че съм бил ударен с юмрук по лицето.Усещах металния вкус на кръвта в устата си и стиснах челюст ядосан.Погледнах злобно напред и попаднах да изнервените очи на г-цата.Отвори уста да каже нещо, но звънеца заглуши думите, който изричаше.Излязох и нечии две нежни ръце обгърнаха ръката ми и я стиснаха здраво.
-Защо?-Попита тя.Гласа й се губеше в навалицата от гласове.Въпроса й остана без отговор, опитах да продължа.Застана на пътя ми и ме погледна в очите.-Защо?-Повтори.Избягвах зеления чист поглед на момичето срещу мен.Продължих да вървя, а тя отново препречи пътя ми и успя да улови празния ми поглед и да го оплете в зеленината на красивите си очи.-Кажи ми защо?-Тросна се тя и отново и ме прегърна, топлата й прегръдка ме накара инстиктивно да отпусна глава на рамото й.Металния вкус на кръвта ми напомни, че се бях сбил преди 30 минути, окото ми отново запулсира, а кръвта закипя отново в жилите ми.Оставих я насред коридора сама, чудеща се защо...защо окото ми бе посинено, защо мълчаха, защо устната ми бе разцепена, защо погледа ми бе празен.Можех ли да й кажа, че го направих заради нея...Чух го да изрича думи...думи за нея...неприлични...нито една жена колкото и да ти е причинила не заслужава такива думи...а тя...тя не бе направила нищо...беше себе си...беше му отказала...една среща...замислих се, как днешните ми връстници бяха жестоки и брутални един към друг...Окото ми напомни жестоката реалност...оставих я сама, насред коридора...питайки се защо...
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog
Ke$h : 1531
Брой мнения : 212
Местожителство : Финландия
Job/hobbies : Sex, Drugs & Rock n' Roll

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Why?...Why?Tell me why!

Писане by Lucinda Death on Пон Май 30, 2011 9:18 pm

Наистина силно... Страшно ми хареса!
Нещо конкретно ли те вдъхнови бтв?

"The smoke comes out
the daddy's cigarette but it
never goes back. We
can't turn back time,
that's why it is so hard to
decide. We have to
make the right choice.
Until we don't choose -
EVERYTHING remains
possible."
Lucinda Death
Messenger of God
Messenger of God

Female Ke$h : 545
Брой мнения : 62

Писане by Демо Д'Колодиус on Пон Май 30, 2011 9:19 pm

Да определено...приятелката ми...доста при това...всъщност от както се познаваме се вдъхнових да пиша...
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog
Ke$h : 1531
Брой мнения : 212
Местожителство : Финландия
Job/hobbies : Sex, Drugs & Rock n' Roll

Писане by Sponsored content

Sponsored content