Hidden in their dark thoughts


Join the forum, it's quick and easy

Hidden in their dark thoughts
Hidden in their dark thoughts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Гласувайте за нас!
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт Гласувай за тази страница в Българския ТОП Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
OUR COMMUNITY
The strange girl Our-community_zpsefee06d9
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Вто Юни 02, 2020 10:08 am
Latest topics
» Изоставената лудница "Лорънс"
The strange girl EmptyПет Авг 26, 2016 2:54 pm by Katherine Pierce.

» searching for : Някой за РП
The strange girl EmptyЧет Авг 25, 2016 5:50 pm by Katherine Pierce.

» преди дже години и четири месеца на пристанището.
The strange girl EmptyСъб Дек 07, 2013 11:38 pm by alison D.

»  Searching for : Брат, сестра, връзка....
The strange girl EmptyНед Сеп 15, 2013 6:33 pm by Софùя

» Отсъствия!
The strange girl EmptyНед Сеп 01, 2013 6:15 pm by alison D.

»  Octavia Books
The strange girl EmptyЧет Авг 29, 2013 7:26 pm by Демо Д'Колодиус

» стаята на Хънс на вторият етаж
The strange girl EmptyСря Авг 28, 2013 11:16 am by Faye Mikaelson

»  New Orleans Public Library
The strange girl EmptyВто Авг 27, 2013 4:13 pm by Хънс Карстес

» Париж, Франция; преди 4 години
The strange girl EmptyПет Авг 23, 2013 10:33 pm by alison D.

Чаосвник
Посетители
free counters
Приятели на форума

The strange girl

Go down

The strange girl Empty The strange girl

Писане by Демо Д'Колодиус Вто Юни 28, 2011 9:57 pm

Музика докато четете(задължително):https://www.youtube.com/watch?v=u8C-ZTQJIkU&feature=player_embedded#at=123 превъртете директно на 0:14 и от там слушате.Чете изключително бавно, сякаш чакате действието да се извърши.Няма да съжалявате.Ако го прочетете бързо няма да разберете.Айде enjoy:)

Играех баскет в квартала, до сега не я бих виждал да се мотае там, но ето я.Кецове, дълга пола, много гривни, съвсем леко подчертани очи, свободно пусната коса, но отбранителен поглед, пронизващ те и каращ те да настръхнеш.Приближих се.Тя палеше цигара и ме изгледа от глава до пети.Поисках цигара.Подаде ми, запалих, огледах я.Разменихме си погледи, преценяхме другия.Тогава дойде той.Докосваше я, целуваше я...ревнувах, а дори не я познавах, а исках аз да бъда на негово място.Оставих топката и седнах ядосан.Запалих цигара и издишах дима.Усетих погледа й върху себе си.Обърнах се тя се усмихна.Приближих се пак до нея и приятелките й.Поисках й скайпа и така се почна, чат, чат, чат.Вече не я видях на игрището, но когато се видяхме тя направи нещо странно целуна ме...Това беше първата ни и последна среща повече не я видях и не си писахме.Какво бе това момиче....странно?Различно?Исках да бъде моя от момента, в който я видях...
2 месеца по-късно
Карам скейт...погледнах настрани и щях да падна от дъската.Тя беше там.Малко по-различна, но тя.Невярващо се спрях и извадих цигара запалих и покарах покрай нея, надявайки се да си спомни кой съм, но тя не ми обърна внимание.Седнах при останалите и се заговорихме.Тя се приближи и ме погледна - никаква емоция.Поиска цигара, запали, издиша и си тръгна, догоних я.Тя ме погледна, прегърна ме и....рухна...буквално рухна...не знам какво беше станало, но тя просто не издържаше вече.Седнахме, говорихме си до полунощ, изпратих я до тях и повече не я видях...
4месеца по-късно
Стоях и пиех бира в парка с приятели.Смях се, целунах приятелката ми, а тя се облегна на рамото ми и тогава я видях отново.Някакъв я бе прегърнал.Седнаха срещу нас, и аз отново ревнувах.Сякаш някой ме бе наръгал с нож и го въртеше наляво- надясно.Целунах я - и тя го целуна, прегърнах я-и тя го прегърна.Тръгнах си и повече не я видах, но защо по дяволите мисля за нея.
Демо Д'Колодиус
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog
Ke$h : 1531
Брой мнения : 212
Age : 29
Местожителство : Финландия
Job/hobbies : Sex, Drugs & Rock n' Roll

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите