Hidden in their dark thoughts
Гласувайте за нас!
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт Гласувай за тази страница в Българския ТОП Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
OUR COMMUNITY
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 14, на Вто Май 17, 2011 4:29 pm
Latest topics
Чаосвник
Посетители
free counters
Приятели на форума

Раян Уолф (The werewolf)

Предишната тема Следващата тема Go down

Раян Уолф (The werewolf)

Писане by Раян on Съб Сеп 24, 2011 8:47 pm

Име:Раян
Раса:Върколак
Години:20

Външен вид:Раян е не много висок,красиво бяло лице,с къса тъмно руса коса, подчертаваща светлосините му очи.Тък като кожата му е много светла,лицето му е покрито с лунички.Има тръпчинки,които ся появяват,когато свие в усмивка устните си и разкрие белите си зъби.Има татуировка на кръста и на левия крак.

Характер:На пръв поглед Мат изглежда груб,арогантен и неприятелски настроен,но той всъщност е много добър и се отнася добре с хората.Не обича да разговаря с непознати,притеснителен е,адски трудно допуска някого до себе си.Обича музиката.Свири на китара.Изразява чувствата си предимно чрез песните,които пише и музиката,която изпълнява.Затворен е и не обича да споделя.Няма приятели.

История:Когато тя ми каза "Знаеш ли?Иска ми се да имам като твоето семейство" , си помислих,че наистина имам много повече ,отколкото някои други са имали.Не знам какво беше това?Може би предчувствие.Тогава,зимата на 1861 година,семейството ми бе нападнато от глутница вълци.Те влизаха от стая в стая и разкъсваха всички.Аз просто стоях и гледах как те умират.Седях на пода и просто затисках ушите с двете си ръце,за да не чувам кръвожадното ръмжене на зверовете и писъците на родителите си.
Бях се свил в ъгъла,прибрал ръцете и краката си близо до тялото,когато един вълк нахлу в стаята.Цялата му муцуна бе окървавена.Видях блясъка в очите му.Случи се толкова бързо,дори не видях кога се бе приближил толкова близо до мен,а вече усещах впитите му остри зъби в рамото си.
Вече нямах нищо.Това вече не бях аз.В мен не беше останало нищо човешко.

Раян
Big bad wolf
Big bad wolf

Ke$h : 85
Брой мнения : 2

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Раян Уолф (The werewolf)

Писане by Largo on Съб Сеп 24, 2011 9:33 pm

Добре дошъл при нас! Забавлявай се! (:

when the cats come out
THE BATS COME OUT TO PLAY
Largo
The Boss .. but without "Hugo" xD
The Boss .. but without

Ke$h : 5757
Брой мнения : 564
Job/hobbies : Sometimes I pretend to be normal. But it gets boring, so I go back do being me ..
Humor : Nothing escapes me .. :]

Вижте профила на потребителя http://dark-thoughts.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

- Similar topics