Hidden in their dark thoughts
Гласувайте за нас!
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт Гласувай за тази страница в Българския ТОП Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
OUR COMMUNITY
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 14, на Вто Май 17, 2011 4:29 pm
Latest topics
Чаосвник
Посетители
free counters
Приятели на форума

Раян Уолф (The werewolf)

Go down

Раян Уолф (The werewolf)

Писане by Раян on Съб Сеп 24, 2011 8:47 pm

Име:Раян
Раса:Върколак
Години:20

Външен вид:Раян е не много висок,красиво бяло лице,с къса тъмно руса коса, подчертаваща светлосините му очи.Тък като кожата му е много светла,лицето му е покрито с лунички.Има тръпчинки,които ся появяват,когато свие в усмивка устните си и разкрие белите си зъби.Има татуировка на кръста и на левия крак.

Характер:На пръв поглед Мат изглежда груб,арогантен и неприятелски настроен,но той всъщност е много добър и се отнася добре с хората.Не обича да разговаря с непознати,притеснителен е,адски трудно допуска някого до себе си.Обича музиката.Свири на китара.Изразява чувствата си предимно чрез песните,които пише и музиката,която изпълнява.Затворен е и не обича да споделя.Няма приятели.

История:Когато тя ми каза "Знаеш ли?Иска ми се да имам като твоето семейство" , си помислих,че наистина имам много повече ,отколкото някои други са имали.Не знам какво беше това?Може би предчувствие.Тогава,зимата на 1861 година,семейството ми бе нападнато от глутница вълци.Те влизаха от стая в стая и разкъсваха всички.Аз просто стоях и гледах как те умират.Седях на пода и просто затисках ушите с двете си ръце,за да не чувам кръвожадното ръмжене на зверовете и писъците на родителите си.
Бях се свил в ъгъла,прибрал ръцете и краката си близо до тялото,когато един вълк нахлу в стаята.Цялата му муцуна бе окървавена.Видях блясъка в очите му.Случи се толкова бързо,дори не видях кога се бе приближил толкова близо до мен,а вече усещах впитите му остри зъби в рамото си.
Вече нямах нищо.Това вече не бях аз.В мен не беше останало нищо човешко.

Раян
Big bad wolf
Big bad wolf

Ke$h : 85
Брой мнения : 2

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Раян Уолф (The werewolf)

Писане by Largo on Съб Сеп 24, 2011 9:33 pm

Добре дошъл при нас! Забавлявай се! (:

when the cats come out
THE BATS COME OUT TO PLAY
Largo
The Boss .. but without "Hugo" xD
The Boss .. but without

Ke$h : 5757
Брой мнения : 564
Job/hobbies : Sometimes I pretend to be normal. But it gets boring, so I go back do being me ..
Humor : Nothing escapes me .. :]

Вижте профила на потребителя http://dark-thoughts.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото