Hidden in their dark thoughts


Join the forum, it's quick and easy

Hidden in their dark thoughts
Hidden in their dark thoughts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Гласувайте за нас!
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт Гласувай за тази страница в Българския ТОП Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
OUR COMMUNITY
The Orange Couch Our-community_zpsefee06d9
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Вто Юни 02, 2020 10:08 am
Latest topics
» Изоставената лудница "Лорънс"
The Orange Couch EmptyПет Авг 26, 2016 2:54 pm by Katherine Pierce.

» searching for : Някой за РП
The Orange Couch EmptyЧет Авг 25, 2016 5:50 pm by Katherine Pierce.

» преди дже години и четири месеца на пристанището.
The Orange Couch EmptyСъб Дек 07, 2013 11:38 pm by alison D.

»  Searching for : Брат, сестра, връзка....
The Orange Couch EmptyНед Сеп 15, 2013 6:33 pm by Софùя

» Отсъствия!
The Orange Couch EmptyНед Сеп 01, 2013 6:15 pm by alison D.

»  Octavia Books
The Orange Couch EmptyЧет Авг 29, 2013 7:26 pm by Демо Д'Колодиус

» стаята на Хънс на вторият етаж
The Orange Couch EmptyСря Авг 28, 2013 11:16 am by Faye Mikaelson

»  New Orleans Public Library
The Orange Couch EmptyВто Авг 27, 2013 4:13 pm by Хънс Карстес

» Париж, Франция; преди 4 години
The Orange Couch EmptyПет Авг 23, 2013 10:33 pm by alison D.

Чаосвник
Посетители
free counters
Приятели на форума

The Orange Couch

5 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

The Orange Couch Empty The Orange Couch

Писане by Largo Съб Дек 03, 2011 12:40 pm

The Orange Couch Orange-couch2

The Orange Couch 10134037-standard
Largo
Largo
The Boss .. but without "Hugo" xD
The Boss .. but without

Ke$h : 5757
Брой мнения : 564
Job/hobbies : Sometimes I pretend to be normal. But it gets boring, so I go back do being me ..
Humor : Nothing escapes me .. :]

https://dark-thoughts.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

The Orange Couch Empty Re: The Orange Couch

Писане by Елизабет Сничър Пет Яну 27, 2012 7:54 pm

Елизабет вървеше до Демо и ентусиазирано разказваше за расата си.
- Ние сме вид, който е на изчезване. Повечето от нас като мен не знаят точно кой ги е създал. Но всъщност сме полубогове, полуангели. Но не сме толкова примерни и добрички. За разлика от ангелите обаче можем да се превръщаме в сенки.
И тя замлъкна. Знаеше, че може би имаше още, но не беше хубаво да приказва като картечница и издава всичките си тайни. Щеше да остави всичко друго за някои по-различни обстоятелства.. ако изобщо щеше да има такива.
- И аз бих искала да чуя нещо за твоята раса. - усмихна се тя и спря. - Но предлагам първо да се настаним. Какво ще кажеш за онова кафене ей там. - и Ел посочи в една странна сграда от другата страна на улицата.
Елизабет Сничър
Елизабет Сничър
Deva
Deva

Female Pig
Ke$h : 1023
Брой мнения : 118
Age : 28
Местожителство : Канзас Ситии :Р

Върнете се в началото Go down

The Orange Couch Empty Re: The Orange Couch

Писане by Демо Д'Колодиус Пет Яну 27, 2012 8:03 pm

-Да се настаним.-Отговори Демо и отвори вратата на заведението за да влезе Елизабет.Настаниха се и поръчаха,мъжа съблече якето си и помогна на дамата с него да съблече своето, след което седна и се усмихна леко.-Моята раса...ами...не обичаме студа...ние сме чада на огъня, заради това сме малко, защото през средновековието такива като мен са били избивани, защото са били смятани за чада на Дявола, но мога да ви уверя, че това съвсем не е така.-Той облегна ръката си на масата, а с другата подпря брадичката си.-Не ми отговорихте на въпроса...Какво ви води тук?!
Демо Д'Колодиус
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog
Ke$h : 1531
Брой мнения : 212
Age : 29
Местожителство : Финландия
Job/hobbies : Sex, Drugs & Rock n' Roll

Върнете се в началото Go down

The Orange Couch Empty Re: The Orange Couch

Писане by Елизабет Сничър Пет Яну 27, 2012 8:14 pm

Елизабет се позамисли как да му отговори. Не можеше да му каже, че бяга, нито че просто е наминала.
- Градът е голям и определено не един от онези, където се събират много свръхестествени създания. Е, поне беше така.. преди години. Светът се променя и ние се променяме с него, а аз просто реших да се върна. - накрая отговори тя.
Поръчката им дойде и Ел веднага взе в ръце плодовия си чай и отпи от него.
- А какво води Вас насам? Щом не обичате студа, не е ли по-подходящ Юга?
Елизабет Сничър
Елизабет Сничър
Deva
Deva

Female Pig
Ke$h : 1023
Брой мнения : 118
Age : 28
Местожителство : Канзас Ситии :Р

Върнете се в началото Go down

The Orange Couch Empty Re: The Orange Couch

Писане by Демо Д'Колодиус Пон Яну 30, 2012 7:34 pm

Демо се засмя.Елизабет изглеждаше толкова непринудена и чиста.Вгледа се в чистия поглед на жената срещу него.
-Израснал съм на доста студено място и студа не ме притеснява.Аз съм....малко по-различен от останалите си приятели Феникси.-Той усмихна насреща й.Помнеше колко ентусиазиран бе преди...когато дойде за пръв път тук, когато срещна Лусинда и помнеше, колко наранен и разстроен бе, когато тя го напусна и изчезна.
-Разкажете ми за себе си.-Усмихна се плахо той и отпи от чая си.
Демо Д'Колодиус
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog
Ke$h : 1531
Брой мнения : 212
Age : 29
Местожителство : Финландия
Job/hobbies : Sex, Drugs & Rock n' Roll

Върнете се в началото Go down

The Orange Couch Empty Re: The Orange Couch

Писане by Елизабет Сничър Пон Яну 30, 2012 8:39 pm

Елизабет не се учуди от въпроса, но какво можеше да каже по него? Животът й бе преминал в обиколка на този свят, още една камара паралелни и нека не забравяме Рая, Ада и още такива.. А какво е правила - не искате да знаете.
- Хм.. - Ел се засмя леко преди да отговори. - Пътувам често. Обичам приключенията и си падам леко луда.
С това и една прекрасна, широка усмивка тя замаза положението.
- Но като добавим и че съм дева, нещата стават интересни. - присви очи тя.
Имаше толкова много неща, които искаше да разкаже на някой. От доста време не се бе сприятелявала и хубавите моменти на искрен смях или съчувствие й липсваха.
- А Вие? Какво можеше да кажете в своя защита? - пошегува се тя, изгаряща от желание да разбере какво крие събеседникът й в ръкава си.
Елизабет Сничър
Елизабет Сничър
Deva
Deva

Female Pig
Ke$h : 1023
Брой мнения : 118
Age : 28
Местожителство : Канзас Ситии :Р

Върнете се в началото Go down

The Orange Couch Empty Re: The Orange Couch

Писане by Демо Д'Колодиус Пон Яну 30, 2012 8:44 pm

Не знайно защо той скъси дистанцията между тях с едно навеждане напред..
-Спрях да пътувам...изморих се да бягам...-Нима можеше да разкаже за ужасните неща, които бе извършил, или преживял...Наведе глава...усещаше дъхът й...усещаше как кожата на врата й настръхна, усети как започна едва забележимо да се задъхва.Обичаше когато влияеше така на жените...
Демо Д'Колодиус
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog
Ke$h : 1531
Брой мнения : 212
Age : 29
Местожителство : Финландия
Job/hobbies : Sex, Drugs & Rock n' Roll

Върнете се в началото Go down

The Orange Couch Empty Re: The Orange Couch

Писане by Елизабет Сничър Пон Яну 30, 2012 9:04 pm

Елизабет възприе приближаването на Демо към тялото й не толкова с очите си, колкото с тялото си. Ами, виждате ли. Тя си беше любовчийка и напоследък бе взела да не се впечатлява от свалки, но това си беше друго. Всички, които й бяха обърнали внимание в последната година бяха нагли, скучни, самовлюбени типове, които най-често си имаха жена, а понякога и деца, или поне приятелка. Този път обаче срещу нея седеше потаен непознат с не много ясни за Елиз възможности и нека не забравяме - беше симпатичен. Ако го игнорираше най-вероятно щеше да се чуди какво ли би станало. За това реши, че в случая може да направи само едно.
- Избрал си хубаво място да се установиш. - прошепна тя в ухото му с дяволита усмивка. - Вярвам, че няма да съжаляваш.
Сега лицето й беше на милиметри от неговото, а дъхът й се разливаше по устните му. Сините й очи се бяха впили в неговите. Тялото й бе напрегнато.
Елизабет Сничър
Елизабет Сничър
Deva
Deva

Female Pig
Ke$h : 1023
Брой мнения : 118
Age : 28
Местожителство : Канзас Ситии :Р

Върнете се в началото Go down

The Orange Couch Empty Re: The Orange Couch

Писане by Демо Д'Колодиус Пон Яну 30, 2012 9:34 pm

Усещаше дъхът й по устните си...той го мамеше да я целуне, Демо обаче се усмихна и съвсем леко се приближи към устните й и продължи да говори тихо
-Внимавайте Елизабет, играете по тънка линия...-Той се усмихна, усещаше желанието на жената да го целуне...-с опитен събеседник...-Допълни още по-тихо
Демо Д'Колодиус
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog
Ke$h : 1531
Брой мнения : 212
Age : 29
Местожителство : Финландия
Job/hobbies : Sex, Drugs & Rock n' Roll

Върнете се в началото Go down

The Orange Couch Empty Re: The Orange Couch

Писане by Елизабет Сничър Пон Яну 30, 2012 9:47 pm

Опитен, опитен... колко да е опитен? Все пак тя беше тази, която вече около век и половина прекарваше нощите си в нежни пламъци и красиви драми без думи. Бе виждала мъже от много поколения, различни раси, религии, езици, подходи и т.н. Опитът й в тази област не беше малък, но пък нека не й слагаме име. Тя определено не беше като обикновените жени - задоволени, но забравени. Всеки, с чийто съзнание си бе играла така, бе запазил поне малка част от фантазиите в сънищата си за нея.
- Бих Ви казала същото, но мисля, че няма да Ви е нужно. - повдигна вежди тя, борейки се с тежкото чувство, което я караше да го целуне. Щеше да издържи.
Елизабет Сничър
Елизабет Сничър
Deva
Deva

Female Pig
Ke$h : 1023
Брой мнения : 118
Age : 28
Местожителство : Канзас Ситии :Р

Върнете се в началото Go down

The Orange Couch Empty Re: The Orange Couch

Писане by Демо Д'Колодиус Вто Яну 31, 2012 9:21 pm

Явно нямаше да издържи...мъжа съвсем леко докосна страните й.
-С ваше позволение.-Прошепна той и я целуна нежно.Усещаше мекотата на устните й и аромата на кожата й.Не би искал момента да свършва.Демо отдели устни от нейните и я погледна с премрежен поглед.-Какъв интересен ден, нали?
Демо Д'Колодиус
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog
Ke$h : 1531
Брой мнения : 212
Age : 29
Местожителство : Финландия
Job/hobbies : Sex, Drugs & Rock n' Roll

Върнете се в началото Go down

The Orange Couch Empty Re: The Orange Couch

Писане by Елизабет Сничър Вто Яну 31, 2012 10:36 pm

- Невероятен - прошепна тя и долепи устни до неговите. Пасваха си толкова добре. Целувката бе нежна, лека.
Елиз просто искаше да вкуси още от сладостта му. Никога не бе целувала така. Или поне от толкова много време, че бе забравила чувството. И тръпката, която преминаваше по тялото й, не беше само от върналото се чувство, а и от факта, че Демо бе непознат. По принцип бе свикнала, но танцът, който играеха устните им не беше обичаен в обикновените свалки. Въпреки всичко обаче, нещата се развиваха в странна посока, за която Ел не бе и предположила.
Устните й изтръпнаха, очите й бяха затворени, а ръцете й слабо трепереха. Само миг по-късно й стана горещо. Отдели се бавно и с нежелание. Но лицето й не остана безизразно. Една срамежлива усмивка цъфна там и зачерви леко страните й.
Елизабет Сничър
Елизабет Сничър
Deva
Deva

Female Pig
Ke$h : 1023
Брой мнения : 118
Age : 28
Местожителство : Канзас Ситии :Р

Върнете се в началото Go down

The Orange Couch Empty Re: The Orange Couch

Писане by Демо Д'Колодиус Сря Фев 01, 2012 6:58 pm

Демо се отдръпна, като погали с върха на пръстите си брадичката й, извади кутия цигари и си запали една.Издиша шумно и постави цигарата в пепелника.
-Всяка същество, което е в този град бяга от нещо.-Той се усмихна и присви очи заради дима.-Вие от какво бягате?-Погледна я и дръпна от цигарата си още веднъж.Бавно издиша дима и се загледа в жената.Тя бе от жените, които знаеха как да манипулират, но пък Демо бе от мъжете, които рядко а манипулирани.Щеше да е интересен разговор.
Демо Д'Колодиус
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog
Ke$h : 1531
Брой мнения : 212
Age : 29
Местожителство : Финландия
Job/hobbies : Sex, Drugs & Rock n' Roll

Върнете се в началото Go down

The Orange Couch Empty Re: The Orange Couch

Писане by Елизабет Сничър Сря Фев 01, 2012 10:10 pm

Елизабет погледна към кутията с цигарите и я подгони никотиновия глад. Днес като по чудо не го бе усетила... може би защото беше доста заета цяла сутрин. Но до нея да седи пушач и да го гледа със скръстени ръце нямаше да стане. Цигарите на Демо обаче не бяха като тези, които тя пушеше и затова реши да потърси за остани запаси в чантата си.
Направи се, че не чу въпроса на мъжа... просто за да помисли колко точно можеше да си позволи да си отвори устата. Намери няколко празни кутии и една, в която се мътеха една-две цели и още толкова недопушени цигари. Хвана една наслуки и я запали. Дръпна много, задържа дима, вдиша част, а другата - просто остави да се изниже сама като гъста мъгла от между устните й.
- Бих Ви попитала същото. А колкото до мен - мисля, че правилният въпрос е: "От какво не бягам?" - най-сетне отговори тя.
Елизабет Сничър
Елизабет Сничър
Deva
Deva

Female Pig
Ke$h : 1023
Брой мнения : 118
Age : 28
Местожителство : Канзас Ситии :Р

Върнете се в началото Go down

The Orange Couch Empty Re: The Orange Couch

Писане by Демо Д'Колодиус Пет Фев 03, 2012 7:39 pm

Демо се усмихна, да определено бе интересен човек/същество...определено би искал да я опознае...изведнъж обаче една съвсем нагла усмивка цъфна на лицето му.
-Вие не бързахте ли за някъде?!-Дръпна от цигарата и издиша тежко тежко...Усмихна й се отново и се наведе напред, защото дима му пречеше да я вижда.-И все пак...останете.-Последната дума той прошепна ниско...
Демо Д'Колодиус
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog
Ke$h : 1531
Брой мнения : 212
Age : 29
Местожителство : Финландия
Job/hobbies : Sex, Drugs & Rock n' Roll

Върнете се в началото Go down

The Orange Couch Empty Re: The Orange Couch

Писане by Елизабет Сничър Нед Фев 05, 2012 3:06 pm

Елизабет се усмихна дяволито и помисли... Ами, в крайна сметка и да бързаше за някъде вече щеше да бъде късно, нали?
- С радост - отвърна Елизабет. - Но тогава ще ми разкажете какво се крие зад това ваше прекрасно лице.
Щеше да й бъде интересно да разбере отговора на въпроса, който Демо тактично заобиколи.
Елизабет Сничър
Елизабет Сничър
Deva
Deva

Female Pig
Ke$h : 1023
Брой мнения : 118
Age : 28
Местожителство : Канзас Ситии :Р

Върнете се в началото Go down

The Orange Couch Empty Re: The Orange Couch

Писане by Демо Д'Колодиус Нед Фев 05, 2012 8:34 pm

Мъжа я погледна...премрежи поглед и след кратък размисъл той отговори:
-Някои, казват, че съм демон...други твърдят, че съм ангел...-Загаси фаса и отдръпна пепелника настрани...-Но това какъв съм...зависи, на чия страна съм, и интересът ми към някой.-Той повдигна многозначително вежди и се усмихна хитро.-Ами вие...зад това миловидно лице?Едва ли сте толкова свенлива, колкото изглеждате...
Демо Д'Колодиус
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog
Ke$h : 1531
Брой мнения : 212
Age : 29
Местожителство : Финландия
Job/hobbies : Sex, Drugs & Rock n' Roll

Върнете се в началото Go down

The Orange Couch Empty Re: The Orange Couch

Писане by Елизабет Сничър Нед Фев 05, 2012 9:06 pm

Елизабет поклати глава. Не, тя не беше от добрите момичета и никога не е била.
- Толкова ли ми личи? - засмя се сладко тя. - Дали съм от лошите или от добрите и аз не мога да ви кажа. Но определено съм срещу тези, които са срещу мен. А, повярвайте ми - тя се наведе напред - никой не е излязъл жив от борба с мен. Или поне за сега... - призна си тя.
Не я притесняваха толкова поданиците на Ада, колкото тези на Рая. Бяха значително повече и два пъти по-силни. Елизабет все още обмисляше как да се отърве от крилатата си, враждебна опашка, но беше сигурна че скоро и тях ще научи на малко обноски...
Елизабет Сничър
Елизабет Сничър
Deva
Deva

Female Pig
Ke$h : 1023
Брой мнения : 118
Age : 28
Местожителство : Канзас Ситии :Р

Върнете се в началото Go down

The Orange Couch Empty Re: The Orange Couch

Писане by Демо Д'Колодиус Вто Фев 07, 2012 6:36 pm

Демо се усмихна кротко, а след това се наведе напред.
-Ще бъда ли ваш враг, ако поискам отново да усетя устните ви.-Не го интересуваше дали тя ще му позволи да я целуне отново или не...пак щеше да си открадне целувка по един или друг начин.-Наведе се напред и прошепна тихо, така, че само той и Елизабет да чуят думите му.-Моля...-Усмихна се той.
Демо Д'Колодиус
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog
Ke$h : 1531
Брой мнения : 212
Age : 29
Местожителство : Финландия
Job/hobbies : Sex, Drugs & Rock n' Roll

Върнете се в началото Go down

The Orange Couch Empty Re: The Orange Couch

Писане by Елизабет Сничър Сря Фев 08, 2012 2:02 pm

Елизабет реши този път да не се дава толкова лесно. Тя се усмихна и наведе устни към неговите, погледна очите му и усети, че Демо се приближаваше все повече. Бяха на дъх разстояние. И точно преди той да я целуни тя обърна глава и устните му попаднаха на бузата й. Звънлив, непринуден смях я обгърна, докато се отдръпваше.
- Ще се наложи да си я заслужите! - предизвика го Елиз и повдигна едната си вежда.
Елизабет Сничър
Елизабет Сничър
Deva
Deva

Female Pig
Ke$h : 1023
Брой мнения : 118
Age : 28
Местожителство : Канзас Ситии :Р

Върнете се в началото Go down

The Orange Couch Empty Re: The Orange Couch

Писане by Демо Д'Колодиус Пет Фев 10, 2012 7:21 pm

Мъжа се усмихна, усети как тялото му се загря.В тази жена имаше тръпка..Все още бяха близо един до друг.Той се наведе бързо и я целуна...можеше да усети загряването на тялото си от тръпката...
-Кажете ми как и с удоволствие ще я спечеля.-Той се усмихна чаровно и се вгледа в очите й.Ръката му инстинктивно се спусна към нейната
Демо Д'Колодиус
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog
Ke$h : 1531
Брой мнения : 212
Age : 29
Местожителство : Финландия
Job/hobbies : Sex, Drugs & Rock n' Roll

Върнете се в началото Go down

The Orange Couch Empty Re: The Orange Couch

Писане by Елизабет Сничър Пет Фев 10, 2012 8:40 pm

- Сам разберете. - загадъчно отговори тя. Леко докосна устните му, но не да го целуне, а за да го подразни.
Виждаше пламъците в очите му и това я караше да се усмихне. Ръката му се плъзна по нейна. Тя я хвана и започна нежно да я милва. Понякога отиваше по-нагоре от китката, стигайки почти до лакътя. Кожата му беше мека и така топла. Искаше ръцете му да я обгърнат и да усети силата им.
Погледна пак към очите на Демо. Загледа се в тях. Искрици хвърчаха сякаш. С погледа си той я докосваше и я караше да настръхне.
Елизабет Сничър
Елизабет Сничър
Deva
Deva

Female Pig
Ke$h : 1023
Брой мнения : 118
Age : 28
Местожителство : Канзас Ситии :Р

Върнете се в началото Go down

The Orange Couch Empty Re: The Orange Couch

Писане by Демо Д'Колодиус Пет Фев 10, 2012 8:57 pm

Демо се усмихна широко...Събличаше жената с поглед хиляди пъти.
-Искате ли да се преместим някъде другаде...може би на по-усамотено място.-Ръката му обгърна нейната и я милваше съвсем леко.-Бих искал да си заслужа целувката ви....-Усмихна се и остави пари на масата...-Ще тръгваме ли...?
Демо Д'Колодиус
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog
Ke$h : 1531
Брой мнения : 212
Age : 29
Местожителство : Финландия
Job/hobbies : Sex, Drugs & Rock n' Roll

Върнете се в началото Go down

The Orange Couch Empty Re: The Orange Couch

Писане by Елизабет Сничър Пет Фев 10, 2012 11:15 pm

Без да каже нищо Ел просто стана със доволна усмивка и хиляди възможни места, където да отидат. Главата й прехвърляше запечатани изгледи към места, които бе посетила из града. Нещата щяха да станат интересни или поне така се надяваше Лиз. Тя само трябваше да приложи някои от своите трикове и знаеше, че ще си прекарат просто върховно.
Елизабет Сничър
Елизабет Сничър
Deva
Deva

Female Pig
Ke$h : 1023
Брой мнения : 118
Age : 28
Местожителство : Канзас Ситии :Р

Върнете се в началото Go down

The Orange Couch Empty Re: The Orange Couch

Писане by Vicktoria di Makiaveli Нед Дек 23, 2012 5:14 pm

Виктория наскоро пристигна в града. Беше се настанила в луксозен хотел, но колокото й хубаво да беше там, тя просто имаше нужда от разходка. Реши, че ще е добре, ако отиде на кафе. Разбира се, щеше да й е скучно сама, но поне беше по-добре, отколкото да седи в хотелската стая. Грабна чантата си и напъха вътре телефон, слънчеви очила и несесер с гримове. Вътре беше пълна бъркотия, но нея я мързеше твърде много да подреди. Излезна навън, а времето беше прекрасно. Слънцето грееше необичайно силно днес, затова госпожицата се принуди да си сложи очилата. Тръгна по главната улица към кафенето, покрай което беше минала напът за хотела. Пресече няколко малки квартални улички и се озова пред вратата на заведение с име "The Orange Couch". Отвън изглеждаше добре, но нямаше съмнения, че и отвътре е също толкова приятно. Когато вратата се отвори Вики се увери в това. Насочи се към бара, зад който стоеше приветлива и усмихната работничка.
- Едно капучино, моля - отсече Вик с категоичен тон. Не беше в особено доро настроение, защото от доста време не беше ловувала и това я изнервяше. Също така наскоро беше скъсала с гаджето си, което допълнително допринасяше за намръщеното й изражение.
Барманката беше бърза, подаде й чашата след няколко секунди. Госпожицата взе капучиното и се насочи към една от малкото свободни маси наоколо. На нея беше поставена ваза с цветя, а Виктория обичаше цветята. Те обикновено успяваха да й оправят настроението, но точно сега дори те не можеха. Момичето седна и разбърка кафето си, а след това бавно отпи. Загледа се през прозореца навън и започна да наблюдава преминаващите коли. Тогава вратата се отвори и през нея влезе момиче на горе - долу нейната възраст. Беше висока, стройна и красива. Тя, също както Вики направи, веднага тръгна към бара, вероятно, за да поръча. Госпожицата я наблюдаваше с периферното си зрение, тайно. Следеше всяко нейно движение....
Vicktoria di Makiaveli
Vicktoria di Makiaveli
Hybrid
Hybrid

Female Ke$h : 200
Брой мнения : 17
Job/hobbies : Blood, sex and parties!
Humor : Life is too cruel. If we cease to believe in love, why would you want to live?

Върнете се в началото Go down

The Orange Couch Empty Re: The Orange Couch

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите