Hidden in their dark thoughts
Гласувайте за нас!
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт Гласувай за тази страница в Българския ТОП Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
OUR COMMUNITY
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 14, на Вто Май 17, 2011 4:29 pm
Latest topics
Чаосвник
Посетители
free counters
Приятели на форума

The End...And The New Life

Go down

The End...And The New Life

Писане by Демо Д'Колодиус on Чет Яну 03, 2013 9:02 pm

Края на книгата е такъв, защото времето на тревата, скейта, графитите, приключенията и трипове из България и не само - приключи, както и приключи връзката ми с ЕДИНСТВЕНАТА.
Когато всичко приключи, когато безмилостното лято приключи, а с него и глупостите - осъзнах, че вече не съм 16-ет годишния хлапак със стар, чупен скейт, а студент, когото го чака кариера.Може би всичко беше за добро - раздялата с нея, раздялата с някои приятели, раздялата с част от навиците.Когато се обърна назад няма да съжалявам всичко си заслужаваше.Знам, че съм видял достатъчно, знам, че ще има неща, които ще разказвам на децата си и неща, които никога няма да им позволя да направят.Сега, когато стоя тук в този апартамент за последен път, когато съм до последния кашон и дописвам това нещо се радвам за всичката болка, нерви, радост, любов, смях и радост, които съм преживял тук.Това е краят и новото начало.
Из ,,Аз, тя, скейта и малко истории от улицата" by Александър (Amigo)

Chaos,panic and disorder - my work here is done.

[url=

[url=
Демо Д'Колодиус
Resuscitate from fire

Male Dog
Ke$h : 1531
Брой мнения : 212
Местожителство : Финландия
Job/hobbies : Sex, Drugs & Rock n' Roll

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото