Hidden in their dark thoughts
Гласувайте за нас!
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт Гласувай за тази страница в Българския ТОП Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
OUR COMMUNITY
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 14, на Вто Май 17, 2011 4:29 pm
Latest topics
Чаосвник
Посетители
free counters
Приятели на форума

Джеймс Лоурик

Предишната тема Следващата тема Go down

Джеймс Лоурик

Писане by Джеймс Лоурик on Пон Яну 14, 2013 12:02 am

Име :Джеймс Лоурик

Прякори : Джейс
Години : 2500

Вид : Хибрид

Способности : Телепатия - Мога да чета мисли, както и да предавам съобщения на друг човек или същество

Външен вид / : Аз съм висок 187см,тежа 82кг имам светло кафява коса, тъмно зелени очи,роден съм във Mарион,Индияна,Сащ. Мойте дреxи с който се обличам са много пyполярните балтони,oбичам да се разхождам във изоставени постройки,гробишща,къщи,параклиси,бoлници

Характер : Зъл,хладнокрьвен,недоверчив,слабонадеян,необщителен,неучтив,
История /историята на вашият герой не по-малко от 4-5/ :Джеймс Дийн (на английски: James Dean) е американски актьор, два пъти номиниран за Оскар (след смъртта си), посмъртно награден със Златен глобус, превърнал се в идол на американското кино и получил статут на легенда след ненавременната си смърт. Изиграва само 3 сериозни роли преди смъртта си - във филмите „Бунтовник без кауза“ (Rebel Without a Cause), „На изток от рая“ (East of Eden) и „Гигант“ ( Giant).

Лик /име на личността която използвате/ : Джеймс Дийн

Допълнително /някаква допълнителна информация за вашия герой, която искате да споделите; примерно - ако има оръжия, какви са (може да им сложите снимка), каква музика слуша, каква кола кара, фобии, има ли вредни пороци от сорта на пушенето и прочие/ :

Джеймс Лоурик
Oh, na, na, what's my name ?

Ke$h : 80
Брой мнения : 1

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Джеймс Лоурик

Писане by Алисън Ивъл on Пон Яну 14, 2013 12:05 am

Добре дошъл Джейс , попълни профила си . Екипът на "Dark Thoughts" ти пожелава приятна игра .

Хей същества пазете се от мен .

Алисън Ивъл
Bloodsucker
Bloodsucker

Female Rat
Ke$h : 1170
Брой мнения : 99
Местожителство : Самоков
Job/hobbies : Танци , музика , рисуване
Humor : Има в излишък ;)

Вижте профила на потребителя http://dark-thoughts.bulgarianforum.net/t425-topic#3053

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото