Hidden in their dark thoughts


Join the forum, it's quick and easy

Hidden in their dark thoughts
Hidden in their dark thoughts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Гласувайте за нас!
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт Гласувай за тази страница в Българския ТОП Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
OUR COMMUNITY
Алисън Ивъл Our-community_zpsefee06d9
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Вто Юни 02, 2020 10:08 am
Latest topics
» Изоставената лудница "Лорънс"
Алисън Ивъл EmptyПет Авг 26, 2016 2:54 pm by Katherine Pierce.

» searching for : Някой за РП
Алисън Ивъл EmptyЧет Авг 25, 2016 5:50 pm by Katherine Pierce.

» преди дже години и четири месеца на пристанището.
Алисън Ивъл EmptyСъб Дек 07, 2013 11:38 pm by alison D.

»  Searching for : Брат, сестра, връзка....
Алисън Ивъл EmptyНед Сеп 15, 2013 6:33 pm by Софùя

» Отсъствия!
Алисън Ивъл EmptyНед Сеп 01, 2013 6:15 pm by alison D.

»  Octavia Books
Алисън Ивъл EmptyЧет Авг 29, 2013 7:26 pm by Демо Д'Колодиус

» стаята на Хънс на вторият етаж
Алисън Ивъл EmptyСря Авг 28, 2013 11:16 am by Faye Mikaelson

»  New Orleans Public Library
Алисън Ивъл EmptyВто Авг 27, 2013 4:13 pm by Хънс Карстес

» Париж, Франция; преди 4 години
Алисън Ивъл EmptyПет Авг 23, 2013 10:33 pm by alison D.

Чаосвник
Посетители
free counters
Приятели на форума

Алисън Ивъл

Go down

Алисън Ивъл Empty Алисън Ивъл

Писане by Алисън Ивъл Пон Дек 03, 2012 7:46 pm



Алисън Ивъл Kristenstewartbygallery



1. Три имена : Алисън Ивъл Кейдж

2. Раса : Вампир

Алисън Ивъл Kristenstewartbygallery



3. Дарби :
- Силов щит - Предпазва ме от всякакви други дарби като контрол над ума .
- Проекция -Това е дарбата, с която мога да създавам илюзии със силата на мисълта.
- Убиване чрез докосване - С тази драба мога да убете всеки , който пожелая само с едно докосване.
- Телепатия - Мога да чета мисли, както и да предавам съобщения на друг човек или същество.
- Невидимост - Чрез тази дарба мога да стана невидима когато пожелая .
- Адаптация -С тази дарба можте да си пресвоявате дарбите на останалите .

4. Години : 18 човешки 880 вампирски .


Алисън Ивъл 164ah



5. Външен вид : Как може да бъде описан външният ми вид? Аз съм висока, слаба , стройно тяло, дълга черна вълнообразна коса, очи зелени като тревата и устни червени, като кръвта, бушуваща в дланите ми. Стига ли Ви? Не? Е добре, да започна с
това, нося спортно елегантни дрехи аксесоарите без който не излизам са гланц , молив и спирала . Имам собствен стил на обличане и не бих го променила заради околните . Повечето момчета им харесва стила ми и ги привлича , момичетата пък се
пробват да ме копират . Не съм от тези които се влияят от хорското мнение . С очарователна усмивка съм но зелените ми очи заедно с харакира ме описват като черна котка бродеща в тъмнината . Имам доста странни вежди , но все пак стоят добрена светлата ми кожа и леко издълженото лице .

Алисън Ивъл Mylittlenudgerbykupatd3



6. Характер : Странна птица съм си поначало, защото рядко допускам хора въобще да говорят с мен, пък и рядко някои би изразил желание да направи тази стъпка, тъй като изглеждам точно като някоя ледена кралица - студена, бездуша и леко злобна. Доста често приемам нещата пресилено и не малко съм имала пререкания точно заради глупости, като например, някои ме погледнал на криво и аз веднага съм готова да дига луд скандал. Гневът ми е труден за контролиране и това кара доста хора да странят от мен, не за друго, ами от страх да не ги нападна. Изключетелно инатлива съм , междувременно съм и много срамежлива . Постоянно си навличам неприятности, но лесно се измъквам от тях . Лесно може някой да ме ядоса . Аз съм импулсивна и емоционална. Никой не знае как ще реагирам в дадена ситуация, защото освен всичко друго съм и непредвидима .Това са много лоши черти от характера ми, които използвам, за да направя една бариера, чрез която да отдалеча хората, които искат да ме опознаят, за това приятелите ми се броят на пръсти, но не се оплаквам от този факт, защото едно от нещата, от които най - много ме е страх, е да ме предаде някой който чувствам като роднина, за това и е това недоверие към всеки. Ако пък обаче веднъж само почувствам някой близък, истинския ми характер излиза на яве, а именно мила и жертвоготовна за тези, които обичам и ценя истински. Мрази да губи. Не може да губи. Приема го като унижение. Магнит за момчета съм , колкото и да се опитвам да не ги привлича те просто идват при мен и не ме оставят на мира . Може би ме харесват толкова много заради външния ми вид или защото си падам по лошите момичета , или по – точно по момичетата, които знаят как да се забавляват точно като мен . Падам си по купоните . Обичам де мечтая и повечето ми мечти се сбъдват незнайно защо. Любовният ми живот е пълна каша. Първо защото все още не съм намерила правилното момче, второ защото всички ме преследват и трето защото не искам да покаже на неправилно момче истинската си същност .
Думите, които най-точно биха ме определили по всички критерии са : Красива , стройна , странна , студена , бездушна , леко злобна , гневна , инатлива , срамежлива ,недоверчива ,изкусителка, отмъстителка... списъкът ми с определения е безкраен и никога, никога не ще дойде края. Това се дължеше само и единствено на потайността, която ме прави още по-интересна за опознаване.

Алисън Ивъл Kristenstewartbynotelii



7. История: Родена е през една изключително тежка зима (09.04.1214)в аристократично семейство . Времената били тежки и Алисън често боледувала , което до ден днешен не се е променило . Когато е едва на 11, в града се появила чума . Никой не знаел от къде идва . За жалост майка й не се пази и след месец , изпълнен в тежки мъки и страдания , умира . Алис се опитва да живее на една глава с баща си , но това не се получава точно по план . След страдалната смърт , бащата става алкохолик и често пребива малката си дъщеричка . Скоро обаче правата му над нея били отнети и тя заживява при своя далечна братовчедка. Тя се грижи добре за момичето, но след година вече порасналото дете разбира, че живее при вампир. Момичето иска да се махне по най-бързия възможен начин, но и този план се проваля - добрата стара братовчедка я превръща. Минават вече два века, откакто Алис не е виждала братовчедка си. Въпреки че я е превърнала , тя продължава да я обича и цени роднината си. Вероятно защото е единствения й останал спомен с член от семейството.

Дапълнително : Има пръстен и огърлица пазещи я от слънчевата светлина . Слуша Хип-Хоп .

Лик : Кристен Стюарт

Алисън Ивъл Tumblrluekwoxotq1qg7msj





Последната промяна е направена от Алисън Ивъл на Пон Дек 31, 2012 4:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Алисън Ивъл
Алисън Ивъл
Bloodsucker
Bloodsucker

Female Rat
Ke$h : 1170
Брой мнения : 99
Age : 27
Местожителство : Самоков
Job/hobbies : Танци , музика , рисуване
Humor : Има в излишък ;)

https://dark-thoughts.bulgarianforum.net/t425-topic#3053

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите