Hidden in their dark thoughts


Join the forum, it's quick and easy

Hidden in their dark thoughts
Hidden in their dark thoughts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Гласувайте за нас!
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт Гласувай за тази страница в Българския ТОП Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
OUR COMMUNITY
Vicktoria di Makiaveli Our-community_zpsefee06d9
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Вто Юни 02, 2020 10:08 am
Latest topics
» Изоставената лудница "Лорънс"
Vicktoria di Makiaveli EmptyПет Авг 26, 2016 2:54 pm by Katherine Pierce.

» searching for : Някой за РП
Vicktoria di Makiaveli EmptyЧет Авг 25, 2016 5:50 pm by Katherine Pierce.

» преди дже години и четири месеца на пристанището.
Vicktoria di Makiaveli EmptyСъб Дек 07, 2013 11:38 pm by alison D.

»  Searching for : Брат, сестра, връзка....
Vicktoria di Makiaveli EmptyНед Сеп 15, 2013 6:33 pm by Софùя

» Отсъствия!
Vicktoria di Makiaveli EmptyНед Сеп 01, 2013 6:15 pm by alison D.

»  Octavia Books
Vicktoria di Makiaveli EmptyЧет Авг 29, 2013 7:26 pm by Демо Д'Колодиус

» стаята на Хънс на вторият етаж
Vicktoria di Makiaveli EmptyСря Авг 28, 2013 11:16 am by Faye Mikaelson

»  New Orleans Public Library
Vicktoria di Makiaveli EmptyВто Авг 27, 2013 4:13 pm by Хънс Карстес

» Париж, Франция; преди 4 години
Vicktoria di Makiaveli EmptyПет Авг 23, 2013 10:33 pm by alison D.

Чаосвник
Посетители
free counters
Приятели на форума

Vicktoria di Makiaveli

2 posters

Go down

Vicktoria di Makiaveli Empty Vicktoria di Makiaveli

Писане by Vicktoria di Makiaveli Пет Дек 21, 2012 4:07 pm

Снимка: Emily DiDonato

Име : Виктория ди Макиавели
Прякори:Вики, Вик

Вид : Хибрид /майка – сукуб + баща – вампир/

Способности: Способностите ми идват от родителите. Мъжете се влюбват в мен чрез докосване, но понякога го правя неволно. Имам проблем с овладяването на тази сила. От баща ми съм наследила изостерните сетива. Слухът, обонянието и зрението ми са по-добри от тези на обикновените хора, но не съм бърза и силна колкото вампирите. Също така съм безсмъртна и поддържам организма си кръв. Мога да живея и с човешка храна, но тя не е толкова вкусна. Слънцето изобщо не ми пречи и не се налага да нося амулет, който да ме предпазва.

Години: 18/145

Характер: Със сигурност мога да кажа, че съм най-упорития човек на света. Не се отказвам и не умея да губя. Много съм амбициозна и любопитна относно всякакви новости. Обичам да купонясва с приятели, да танцувам и да пея. В свободното си време обикновено прекарвам в четене. Не съм шопинг маниак, за разлика от всичките ми приятелки.
Имам чувство за хумор и съм забавна, казвам го дори и да не звчуи особено скромно. Ироничните коментари са ми запазена марка. Сега започвам да изброявам и лошите си черти. Това, разбира се, ще отнеме малко повече време. Като за начало ще кажа, че съм доста мързелива. Лесно избухвам и за най-малкото нещо, макар че после бързо ми минава. Винаги казвам каквото мисля и това не се харесва на мнозина. Понякога приятелите ми ме наричат многознайка, но те все пак си ме обичат. Също така съм много суетна. Мога да прекарам часове пред огледалото, защото особено държа на външния си вид. Имам си собствен стил и не се водя по модните тенденции, но все пак се старая да изглеждам добре. Харесва ми да съм център на внимание и да задържам погледите върху себе си. Не съм много грижовна, даже изобщо. Понякога не ми пука за нищо и за никого. Лесно завързвам приятелства и съм комуникативна, но се чувствам добре дори сама със себе си.
Друга лоша черта- лесно влюбчива съм. Много пъти са ми разбивали сърцето . Случвало се е да се влюбя в напълно непознат човек. Гадното е, че съм непостоянна в чувствата си и затова съм безотговорна. Трудно можете да ми задържите вниманието на едно място, постоянно мисля за нещо друго, а не за това, което ми влиза в работата...
Много съм емоционална дори по стандартите за свръхестествено същесво. Настроенията ми бързо се сменят, а аз ясно показвам всяко едно от тях. Не умея да сдържам чувствата и мислите си. Доста особен човек съм...

История: Родена съм в Лондон през 1867 година. Не съм живяла със биологичните си родители. Всъщност съм ги виждала много пъти, семейството ми...приемното, беше близко с тях. И така човекът, когото приемам като истински баща беше невероятен. Бяхме богати, а татко беше най-добър приятел на един граф, чието име не помня. Бяхме истински аристократи и живеехме в голямо имение. Детството ми беше безгрижно, получавах всичко, което пожелаех, а майка ми ме научи как да бъда истинска дама. Когато бях на 10 за първи път се срещнах с биологичните си родители. Мъж и жена, живеещи в покрайнините на града. Те също бяха богати аристократи и когато дойдоха на рождения ден на татко се почувствах някак свързана с тях. Последвах ги в градината, когато излезнаха и тогава те ми разказаха всичко. Разбирах, че звучи налудничево и знаех, че е невъзможно, но им повярвах. След това, през годините се виждахме отново, срещите ми с тях винаги бяха странни. Тяхната дъщеря, осиновена, човешка дъщеря, беше една от най-добрите ми приятелки. Когато навърших 18 спрях да старея. До този момент не бях вкусвала човешка кръв, но тогава почувствах нуждата от нея и баща ми, вампирът, ми показа как да ловувам, а майка ми,истинската, ме научи да овладявам силите си. Е, ние двете бяхме доста непостоянни и аз така и не разбрах как да се контролирам и това може да се окаже проблем, но не ми пречи особено...
Когато вампирските ми инстикнти се проявиха се наложи да напусна града и семейството си. Раздялата беше тежка, но я преживях и сега живея като напълно нормална тийнейджърка.
Допълнително :
- Пия
- Не пуша
- Парфюм – Caroline Herera 212


Снимка: Emily DiDonato Vicktoria di Makiaveli 5635793i
Vicktoria di Makiaveli
Vicktoria di Makiaveli
Hybrid
Hybrid

Female Ke$h : 200
Брой мнения : 17
Job/hobbies : Blood, sex and parties!
Humor : Life is too cruel. If we cease to believe in love, why would you want to live?

Върнете се в началото Go down

Vicktoria di Makiaveli Empty Re: Vicktoria di Makiaveli

Писане by Katherine Pierce. Нед Дек 23, 2012 2:31 am

Готова си ;)
Katherine Pierce.
Katherine Pierce.
I'm not a Drama Queen ... I'm just a fucking bitch!

Female Buffalo
Ke$h : 5102
Брой мнения : 447
Age : 26
Местожителство : Ада
Job/hobbies : Тормозене на клавиатурата, предимно мързелуване...
Humor : I think I'm stayin' home tonight. WHAT?!!? Bitch please!

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите