Hidden in their dark thoughts


Join the forum, it's quick and easy

Hidden in their dark thoughts
Hidden in their dark thoughts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Гласувайте за нас!
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт Гласувай за тази страница в Българския ТОП Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
OUR COMMUNITY
Париж, Франция; преди 4 години Our-community_zpsefee06d9
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Вто Юни 02, 2020 10:08 am
Latest topics
» Изоставената лудница "Лорънс"
Париж, Франция; преди 4 години EmptyПет Авг 26, 2016 2:54 pm by Katherine Pierce.

» searching for : Някой за РП
Париж, Франция; преди 4 години EmptyЧет Авг 25, 2016 5:50 pm by Katherine Pierce.

» преди дже години и четири месеца на пристанището.
Париж, Франция; преди 4 години EmptyСъб Дек 07, 2013 11:38 pm by alison D.

»  Searching for : Брат, сестра, връзка....
Париж, Франция; преди 4 години EmptyНед Сеп 15, 2013 6:33 pm by Софùя

» Отсъствия!
Париж, Франция; преди 4 години EmptyНед Сеп 01, 2013 6:15 pm by alison D.

»  Octavia Books
Париж, Франция; преди 4 години EmptyЧет Авг 29, 2013 7:26 pm by Демо Д'Колодиус

» стаята на Хънс на вторият етаж
Париж, Франция; преди 4 години EmptyСря Авг 28, 2013 11:16 am by Faye Mikaelson

»  New Orleans Public Library
Париж, Франция; преди 4 години EmptyВто Авг 27, 2013 4:13 pm by Хънс Карстес

» Париж, Франция; преди 4 години
Париж, Франция; преди 4 години EmptyПет Авг 23, 2013 10:33 pm by alison D.

Чаосвник
Посетители
free counters
Приятели на форума

Париж, Франция; преди 4 години

2 posters

Go down

Париж, Франция; преди 4 години Empty Париж, Франция; преди 4 години

Писане by Katherine Pierce. Вто Авг 20, 2013 8:59 pm

Катерина отново стоеше пред величествено извисяващата се Айфелова кула. Това място и донасяше много спомени някой, от които добри, други не чак толкова. За миг си спомни първото си идване тук. То не бе от най-приятните и моменти тъй като се бе натъкнала на демон, но в крайна сметка си изкара прилично. Сега, за разлика от преди, кулата не и се струваше чак толкова висока. Беше сигурна, че ако се качи горе и види гледката разкриваща се отгоре, няма да почувства същото онова, което бе изпитала когато за първи път бе видяла Париж от високо. 
Примигна и осъзна, че се е заковала на място, оставяйки спомените да я превземат напълно. Отново продължи да върви, но този път по-бавно. Нямаше си и идея защо отново бе избрала да се скрие в Париж. Или изобщо във Франция. Вече бе идвала тук и я бяха намерили по-лесно отколкото и се искаше. Не намери логика в действията си, но пък и не се опита да търси. Докато се разхождаше забеляза надпис, който гласеше "С корабче по Сена." и указателна табелка къде точно до река Сена можеш да намериш корабчетата. Катрин се запъти към реката. Не бе особено далеч от кулата, а очевидно привличаше същото количество хора каквото и Айфеловата кула. Щом стигна се загледа в блещукащите, чисти води на реката. Определено вечер Париж бе по-красив от всякога, като сбъдната мечта.
Katherine Pierce.
Katherine Pierce.
I'm not a Drama Queen ... I'm just a fucking bitch!

Female Buffalo
Ke$h : 5102
Брой мнения : 447
Age : 26
Местожителство : Ада
Job/hobbies : Тормозене на клавиатурата, предимно мързелуване...
Humor : I think I'm stayin' home tonight. WHAT?!!? Bitch please!

Върнете се в началото Go down

Париж, Франция; преди 4 години Empty Re: Париж, Франция; преди 4 години

Писане by alison D. Вто Авг 20, 2013 10:11 pm

Ал се чувстваше толкова самотна и нещастна. Без приятели, без семейство и без покрив над главата си. Тъкмо бе избягала от онези зли грубияни , които я бяха отвлекли миналата седмица, а тя бе едва на 11. това не й се харесваше особено. 
- не ми се бяга цял живот така. - помисли си тя , а след това се облегна на една доста мокра стена Дрехите й определено бяха в окаяно състояние, но ангелското й същество знаеше как да се пази само и за сега бе заело или по- точно забило на прозрачната си форма. Това не й се харесвало много , но по- добре така , отколкото да я принуждават на сила да обладава човешки тела и да я държат окована. 
- ох боже господи. - помисли си тя , а след това си поела дълбоко въздух и се изправила. Париж , определено бе красив град , а сега тя се намираше в една малка и тясна уличка точно пред Айфеловата кула. Невероятните й цветове озаряваха лицето на малкото момиче, а целият Париж бе толкова прекрасен и невероятните му искри бяха наистина прекрасни. 
- ох , колко е невероятно - каза си Ал , а след това се запъти на там. внезапно пред нея се мярна една позната фигура , която не веднъж я бе спасявала от подобни моменти.
- кат? - промълви тя , а след това се приближи до момичето, за да я огледа по- добре. Не можеше да повярва на очите си тя единствено нея си имаше ....до определена степен.


Писането с уголемен и цветен шрифт в РП постове е забранено! ~ by:К.Пиърс


Последната промяна е направена от alison D. на Сря Авг 21, 2013 8:50 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
alison D.
alison D.
Messenger of God
Messenger of God

Female Tiger
Ke$h : 507
Брой мнения : 52
Age : 25
Местожителство : New Orlins
Job/hobbies : боини изкуства (хоби), а работа (нейзвестна)
Humor : Не, отчаяние- гнила утеха- аз няма да голяя с тебе; Изкоренени ли? Повехнали са само човешките черти последни в мен Защото ако бях аз напълно изтощен, Да плача повече не бих могъл. А мога; Може ли нещо, например надеждата, Деня да доведе, не да избирам" Да не бъда" "гнила утеха" - Хопкинс

http://immortal-instrument.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Париж, Франция; преди 4 години Empty Re: Париж, Франция; преди 4 години

Писане by Katherine Pierce. Вто Авг 20, 2013 11:36 pm

Щом чу името си Катрин се обърна бавно назад. Пронизващият и леден поглед се спря на лицето на познатото белокосо момиче. В първият миг не позна гласа и, но щом я видя погледа и се смекчи. 
Момичето изглеждаше в окаян вид. И по някакъв странен начин леко прозираше. Вероятно заради същността си. Катрин добре знаеше, че момичето е ангел. Познаваше момичето от няколко години. Знаеше, че няма семейство и общо взето е сама, но я притесняваше факта, че се намира толкова далеч от предишното и местонахождение. 
-Али? Какво правиш тук? - в гласа и се четеше истинско объркване. Алисън бе наистина близка за нея и бе от малкото, за които наистина и пукаше. Нямаше да позволи да и се случи нищо. Въпреки че не одобряваше ангелската и природа, Али наистина бе свястно момиче. Разликата във възрастта изобщо не им пречеше тъй като ангелското момиче често мислеше като доста по-възрастна дори и от Катрин.
Katherine Pierce.
Katherine Pierce.
I'm not a Drama Queen ... I'm just a fucking bitch!

Female Buffalo
Ke$h : 5102
Брой мнения : 447
Age : 26
Местожителство : Ада
Job/hobbies : Тормозене на клавиатурата, предимно мързелуване...
Humor : I think I'm stayin' home tonight. WHAT?!!? Bitch please!

Върнете се в началото Go down

Париж, Франция; преди 4 години Empty Re: Париж, Франция; преди 4 години

Писане by alison D. Сря Авг 21, 2013 9:10 am

По лицето на малкото момиче се появи една красива, бляскава усмивка ,и беличките ѝ зъби се показаха на светлина под красивото синьо небе. Тя се приближи до Катрин, а след това вкара пръсти в заплетената си бяла коса, а светлината от река Сена се отразяваше право в куклено големите й лилави очи. С бавни крачки тя стигна до приятелката си и в следващият миг ръцете й се сключиха около кръста ѝ, а след това на лицето на Ал се появи още една сладка усмивка в която този път се четеше лека нотка на облекчение , че я е срещнала.
- О, Кат , те се опитаха да ме убият- промълви Ал. След това погледа й се спусна надолу - нагоре по Кат, която бе доста по- висока от Ал, а от големите ѝ очи се спуснаха няколко малки капчици сълзи, а след това тя промълви:
- Кат ,толкова се радвам да те видя , тук и сега.- произнесе момичето на глас , а след това по бледото й лице се появи облекчение..
alison D.
alison D.
Messenger of God
Messenger of God

Female Tiger
Ke$h : 507
Брой мнения : 52
Age : 25
Местожителство : New Orlins
Job/hobbies : боини изкуства (хоби), а работа (нейзвестна)
Humor : Не, отчаяние- гнила утеха- аз няма да голяя с тебе; Изкоренени ли? Повехнали са само човешките черти последни в мен Защото ако бях аз напълно изтощен, Да плача повече не бих могъл. А мога; Може ли нещо, например надеждата, Деня да доведе, не да избирам" Да не бъда" "гнила утеха" - Хопкинс

http://immortal-instrument.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Париж, Франция; преди 4 години Empty Re: Париж, Франция; преди 4 години

Писане by Katherine Pierce. Чет Авг 22, 2013 12:43 am

Гняв се надигна у вампирката, но той не бе насочен към момичето пред нея, а към онези изверги склонни да наранят дете. Самата тя бе доста жестока, но никога и за нищо на света не би била способна на нещо такова. 
Ръцете и обгърнаха белокосото момиче, дарявайки му онази мъничка утеха, която Катрин пазеше само за специални хора.
-Само ми кажи къде са. Аз. Ще. Ги. Убия. - последните думи каза ясно и отчетливо, като в гласът и ясно личаха гневът и омразата. 
-Този път идваш с мен. Не ме интересува какво ще кажеш. Миналия път ме убеди да те оставя да се оправяш сама, но виждам как си се оправила. - последното бе казано с укор. Кат чувстваше Алисън като по-малка сестра и се чувстваше отговорна за нея.
Katherine Pierce.
Katherine Pierce.
I'm not a Drama Queen ... I'm just a fucking bitch!

Female Buffalo
Ke$h : 5102
Брой мнения : 447
Age : 26
Местожителство : Ада
Job/hobbies : Тормозене на клавиатурата, предимно мързелуване...
Humor : I think I'm stayin' home tonight. WHAT?!!? Bitch please!

Върнете се в началото Go down

Париж, Франция; преди 4 години Empty Re: Париж, Франция; преди 4 години

Писане by alison D. Чет Авг 22, 2013 6:39 pm

Ал бе напълно щастлива , че е намерила поне един човек на който има доверие. А бе трудно някой да го спечели , особено ,когато повечето хора се опитваха да я карат да върши неща, които тя самата не желае. Тя внимателно чу думите на Кат, усети онази мъничка утеха, която бе искала толкова много време някой , който и да е да я прегърне и да кажа , че всичко ще е наред и ще се оправи. Лошото бе , че тя е едно малко ангелче изгубено и несъществуващо за никой. 
- Кат...- започна тя , а след това на лицето й се появи една малка сладка усмивчица. 
- знаеш , че си нямам никой и не знам къде са родителите ми единствено теб си имам, не искам да загубя единственото нещо на което държа.- започна тя , а след това с треперещи полупрозрачни и кльощави ръце тя я хвана за ръката. Бе толкова топла и мека не й се искаше да я пусне.
- те са демони. Не искам...- каза тя без да довършва , а след това прегърна слабата си висока приятелка, все едно това казваше повече. А от големите й очи започнаха да капят малки сълзици. Тя не искаше да я изгуби и нямаше да й позволи. 
-Този път идваш с мен. Не ме интересува какво ще кажеш. Миналия път ме убеди да те оставя да се оправяш сама, но виждам как си се оправила. - последното бе казано с укор. Това проби като чели със стрела сърцето на малкото белокосо момиченце. 
- Кат, аз ...- каза тя , а след това пусна внимателно кръста на момичето. - съжалявам..
alison D.
alison D.
Messenger of God
Messenger of God

Female Tiger
Ke$h : 507
Брой мнения : 52
Age : 25
Местожителство : New Orlins
Job/hobbies : боини изкуства (хоби), а работа (нейзвестна)
Humor : Не, отчаяние- гнила утеха- аз няма да голяя с тебе; Изкоренени ли? Повехнали са само човешките черти последни в мен Защото ако бях аз напълно изтощен, Да плача повече не бих могъл. А мога; Може ли нещо, например надеждата, Деня да доведе, не да избирам" Да не бъда" "гнила утеха" - Хопкинс

http://immortal-instrument.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Париж, Франция; преди 4 години Empty Re: Париж, Франция; преди 4 години

Писане by Katherine Pierce. Чет Авг 22, 2013 9:57 pm

Брюнетката се усмихна леко.
-До колкото помня своите родители, мисля че ти е по-добре без такива. - каза спомняйки си за миналото си. То не бе от най-розовите и бе осеяно с повече болка отколкото със семейна радост. Катрин осъзнаваше, че не и трябва семейство. Семейството можеше единствено да ранява... било то заради любовта или пък омразата им. 
-Да, знам хлапе. - отвърна усмихвайки се и стискайки леко 
момичето за ръката. Прегърна я мислейки за демоните, които я бяха отвлекли. Не знаеше много за това, но знаеше едно със сигурност - нямаше да позволи на никой, било то демон или не, да наранява Алисън. Част от думите и разстроиха белокосата и Кат съжали, че е била толкова остра. 
-Да и аз също. - не бе в стила и да се извинява но отново прегърна момичето, а действието и показваше повече отколкото думите и биха могли да направят. 
Катерина не се държеше лошо с ангела. Знаеше, че момичето не и е виновно за нищо и не може да си го изкарва на нея. Двете макар и възрастовата разлика се бяха превърнали в добри приятелки.
-Виж, кажи ми как мога да ти помогна? - попита отдръпвайки се леко. - Каквото и да е, мога да направя всичко. - довърши.
Katherine Pierce.
Katherine Pierce.
I'm not a Drama Queen ... I'm just a fucking bitch!

Female Buffalo
Ke$h : 5102
Брой мнения : 447
Age : 26
Местожителство : Ада
Job/hobbies : Тормозене на клавиатурата, предимно мързелуване...
Humor : I think I'm stayin' home tonight. WHAT?!!? Bitch please!

Върнете се в началото Go down

Париж, Франция; преди 4 години Empty Re: Париж, Франция; преди 4 години

Писане by alison D. Чет Авг 22, 2013 11:08 pm

Ал потръпна при допира на момичето. 
- знаеш , че аз само теб си имам само теб , Кат- обясни малката белокоска , а след това хвана ръката на приятелката си , обвивайки , малките си слабички студени кокалести пръсти около китката й.
- Може да се махнем от тук, а..а аз не искам да стоя тук. - обясни малкото момиченце. 
Градът бе потънал в омайните си цветове, и бе обгърнал двете момичета точно тогава , когато луната бе започнала да излиза от малката си скрита чарупчича зад река Сена. Изведнъж малкото белокосо момиченце се стовари тежко на земята повличайки със себе си и Кат. някой бе улучил крака й със стрела , напоена предварително с демонска кръв. А след това последва един ужасяващ писък от нейна страна. 
- аа! - каза Ал , паднала по лице на земята , цялата кървеше , е поне лицето й, от което се стичаха няколко малки струйки от разбит нос. 
- к-крака ми- изохка тя без да мърда от мястото си. Стрелата забита в крака й, й действаше вцепеняващо и точно в момента не можеше да мръдне заради нея. Бялата й чуплива коса се бе разпръснала около малкото момиче,а тялото й трепереше, повече от студа отколкото от окаляния й вид.
alison D.
alison D.
Messenger of God
Messenger of God

Female Tiger
Ke$h : 507
Брой мнения : 52
Age : 25
Местожителство : New Orlins
Job/hobbies : боини изкуства (хоби), а работа (нейзвестна)
Humor : Не, отчаяние- гнила утеха- аз няма да голяя с тебе; Изкоренени ли? Повехнали са само човешките черти последни в мен Защото ако бях аз напълно изтощен, Да плача повече не бих могъл. А мога; Може ли нещо, например надеждата, Деня да доведе, не да избирам" Да не бъда" "гнила утеха" - Хопкинс

http://immortal-instrument.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Париж, Франция; преди 4 години Empty Re: Париж, Франция; преди 4 години

Писане by Katherine Pierce. Пет Авг 23, 2013 10:00 pm

Добре че хората наоколо се бяха разотишли защото последвалото ако не друго щеше поне да ги смути.
Внезапно изненадана Катрин се стовари заедно с Алисън на земята. Не усети болката когато тялото и срещна студения цимент, но Али очевидно не бе добре. Писък прониза нощта и сърцето на Катрин се сви. Шоколадово-кафявите очи на вампирката се спуснаха надолу по тялото на момичето, само за да открият стрелата забита в крака и. Със скорост способна само за вампирите Катрин се изправи и приклекна до крака на момичето. Нямаше да си губи времето със стрелеца. Бе сигурна, че е избягал тъй като не усещаше присъствието на друго свръхестествено същество освен нея самата и Али. Реши да се заеме с белокосата надявайки се да е добре. Радваше се, че стрелецът я бе уцелил в крака, а не в корема, сърцето или на някое друго жизненоважно място.
-Слушай сега. Ще извадя стрелата. Сигурно ще те заболи много, но предполагам, че ако оставя стрелата ще стане по-зле. - измърмори набързо.
-Ще броя до три, след това ще издърпам стрелата, а да се надяваме, че ти ще можеш да се излекуваш след това - нали си ангел. - последното бе казано с нервна усмивка. Липсата на медицински знания със сигурност си личеше, но вампирката знаеше, че трябва да извади стрелата.
-Ако те заболи не крещи, за да не привличаме внимание. - допълни и хвана стрелата с две ръце.
-Едно, две... три! - с едно силно дърпане стрелата бе извадена, а Катрин я хвърли до себе си гледайки притеснено ангела.
Katherine Pierce.
Katherine Pierce.
I'm not a Drama Queen ... I'm just a fucking bitch!

Female Buffalo
Ke$h : 5102
Брой мнения : 447
Age : 26
Местожителство : Ада
Job/hobbies : Тормозене на клавиатурата, предимно мързелуване...
Humor : I think I'm stayin' home tonight. WHAT?!!? Bitch please!

Върнете се в началото Go down

Париж, Франция; преди 4 години Empty Re: Париж, Франция; преди 4 години

Писане by alison D. Пет Авг 23, 2013 10:33 pm

Париж бе наистина красив, но не бе много безопасен за сега. Особено когато малко момиченце като Ал бе само, заедно с приятелката си, Кат, а изведнъж се бе озовала на твърдата земя заедно с приятелката си. Изведнъж остра болка прониза крака на Али и тя се озова на земята заедно с кървящ нос и ранена ръка. Кат се бе надвесила над нея и й обясняваше какво ще прави сега. Бе наложително стрелата да се махне, но тази мисъл не й се харесваше много. След като Катрин преброи до 3 и стрелата вече я нямаше, а няколко секунди след това я напуши една удивителна болка, но все някак малката белокоска успя да я подтисне и да не изкрещи с цяло гърло. тя не можеше да се изправи , а определено това не й се харесваше. Малките ѝ тънки пръсти се спуснаха и хваната ръката на Кат. 
- може ли да се махнем от това толкова открито място?- попита Ал и на лицето ѝ изплува една успокоителна усмивчица, а след това успя да се изправи до седнало положение и да се излекува до някъде. Но не се получи , от крака й продължаваше да тече кръв, вероятно демонската отрова й пречеше да го направи.
alison D.
alison D.
Messenger of God
Messenger of God

Female Tiger
Ke$h : 507
Брой мнения : 52
Age : 25
Местожителство : New Orlins
Job/hobbies : боини изкуства (хоби), а работа (нейзвестна)
Humor : Не, отчаяние- гнила утеха- аз няма да голяя с тебе; Изкоренени ли? Повехнали са само човешките черти последни в мен Защото ако бях аз напълно изтощен, Да плача повече не бих могъл. А мога; Може ли нещо, например надеждата, Деня да доведе, не да избирам" Да не бъда" "гнила утеха" - Хопкинс

http://immortal-instrument.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Париж, Франция; преди 4 години Empty Re: Париж, Франция; преди 4 години

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите