Hidden in their dark thoughts


Join the forum, it's quick and easy

Hidden in their dark thoughts
Hidden in their dark thoughts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Гласувайте за нас!
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт Гласувай за тази страница в Българския ТОП Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
OUR COMMUNITY
SuperTonnie Our-community_zpsefee06d9
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Вто Юни 02, 2020 10:08 am
Latest topics
» Изоставената лудница "Лорънс"
SuperTonnie EmptyПет Авг 26, 2016 2:54 pm by Katherine Pierce.

» searching for : Някой за РП
SuperTonnie EmptyЧет Авг 25, 2016 5:50 pm by Katherine Pierce.

» преди дже години и четири месеца на пристанището.
SuperTonnie EmptyСъб Дек 07, 2013 11:38 pm by alison D.

»  Searching for : Брат, сестра, връзка....
SuperTonnie EmptyНед Сеп 15, 2013 6:33 pm by Софùя

» Отсъствия!
SuperTonnie EmptyНед Сеп 01, 2013 6:15 pm by alison D.

»  Octavia Books
SuperTonnie EmptyЧет Авг 29, 2013 7:26 pm by Демо Д'Колодиус

» стаята на Хънс на вторият етаж
SuperTonnie EmptyСря Авг 28, 2013 11:16 am by Faye Mikaelson

»  New Orleans Public Library
SuperTonnie EmptyВто Авг 27, 2013 4:13 pm by Хънс Карстес

» Париж, Франция; преди 4 години
SuperTonnie EmptyПет Авг 23, 2013 10:33 pm by alison D.

Чаосвник
Посетители
free counters
Приятели на форума

SuperTonnie

2 posters

Go down

SuperTonnie Empty SuperTonnie

Писане by Nicole Davis Чет Май 19, 2011 9:16 pm

Реших и аз да сваля моята маска, ако мога така да кажа хД
Like a Star @ heaven Такам, казвам се Тони и съм на 15, от Пловдив. Наричат ме освен Тони, понякога и Неси и Бобчо :D
Like a Star @ heaven Уча в Руската гимназия в Пловдив с английски и руски език. И двата ми допадат, даже някои от тук успяха да се насладят на "способностите" ми да говоря по-русский :D Имам двама домашни любимци вкъщи - брат и сестра, които обичам да третирам, като по-голямата сестра.
Like a Star @ heaven Мразя ръцете ми да миришат на мандарини, както и звука от падаща стотинка на паркет. Не ям захар и шоколад от... горе-долу 5 години. Сигурна съм, че в момента стоите с ококорени очи пред мониторите. Да, не ям шоколад и захар!! :D
Like a Star @ heaven След 46 дни отивам в Америка за 2 месеца *ЙЕЙ* мажоретка

Ами, падам си малко към графата на онези, на които им хлопа дъската, но пък мен това не ме интересува. Предполагам, че с повечето ще си допаднем. Ако имате някакви въпроси (а съм сигурна, че имате (скромна съм :D )), чувствайте се свободни да питате.

П.П. Аз съм СуперТони superman logo ! xDD
Nicole Davis
Nicole Davis
Похот
Похот

Female Pig
Ke$h : 2702
Брой мнения : 106
Age : 28

Върнете се в началото Go down

SuperTonnie Empty Re: SuperTonnie

Писане by Елизавета Фьодоровна Чет Май 19, 2011 9:24 pm

И аз се опитвах да се намъкна в руската, ама тая Математика проклета...! :sFun_explosive
Имам въпроси:
1.Не се ли казваш Антоанета?Или май аз пак не съм информирана за използваните имена в България... ;d
2.Защо не обичаш да ти миришат ръцете на мандарини?Защото е прекалено силен аромата?
3.Как успя да се откажеш от сладкото?Аз отдавна се каня, ама...
4.Защо избра героинята ти да бъде Похот?Ако е, защото си перверзна...добре дошла в клуба! group hug
5.Коя зодия си?Това е жизнено важна информация за мен. crazy eyes
6.Защо ти хлопа дъската?(ето още един клуб, в който си приета ;d)
7.На шествието на 24 Май Френската гимназия сме първи в редицата.Вие кой номер бяхте?10 или 11?(не злорадствам ;d)
Елизавета Фьодоровна
Елизавета Фьодоровна
Mermaid
Mermaid

Ke$h : 686
Брой мнения : 115

Върнете се в началото Go down

SuperTonnie Empty Re: SuperTonnie

Писане by Nicole Davis Чет Май 19, 2011 9:36 pm

1.Не се ли казваш Антоанета?Или май аз пак не съм информирана за използваните имена в България... ;d - Не, казвам се Антония, но просто толкова мразя да ме наричат така, че никъде не споменавам, че се казвам така :D
2.Защо не обичаш да ти миришат ръцете на мандарини?Защото е прекалено силен аромата? - Не зная и аз. Просто изпитвам силна непоносимост към този аромат, а още повече ако ръцете ми миришат на мандарини и направо умирам. Горкия сапун го изтърквам :D
3.Как успя да се откажеш от сладкото?Аз отдавна се каня, ама... - Наложих си, бях твърда. Просто не трябва да се поддаваш на изкушението, което в повече случаи е мнооооого силно.
4.Защо избра героинята ти да бъде Похот?Ако е, защото си перверзна...добре дошла в клуба! group hug - Има го и тоя момент, да ти кажа! Но иначе, на ликът, който си ибрах най-много му приляга да е Похот.
5.Коя зодия си?Това е жизнено важна информация за мен. crazy eyes - Е хайдеее, щом е толкова важно за теб :D Девичка What a Face
6.Защо ти хлопа дъската?(ето още един клуб, в който си приета ;d) - Защото само простотии са ми в главата и друго освен простотии не знам да ръся :D
7.На шествието на 24 Май Френската гимназия сме първи в редицата.Вие кой номер бяхте?10 или 11?(не злорадствам ;d) - Хммм, не зная. Аз съм 9 клас и тая година не съм на манифестация, макар че получихме официална покана да се присъединим. Иначе миналата година, мисля че бяхме 2-ри след вас :D
Nicole Davis
Nicole Davis
Похот
Похот

Female Pig
Ke$h : 2702
Брой мнения : 106
Age : 28

Върнете се в началото Go down

SuperTonnie Empty Re: SuperTonnie

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите