Hidden in their dark thoughts


Join the forum, it's quick and easy

Hidden in their dark thoughts
Hidden in their dark thoughts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Гласувайте за нас!
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт Гласувай за тази страница в Българския ТОП Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
OUR COMMUNITY
Evelyn Lacroix Our-community_zpsefee06d9
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Вто Юни 02, 2020 10:08 am
Latest topics
» Изоставената лудница "Лорънс"
Evelyn Lacroix EmptyПет Авг 26, 2016 2:54 pm by Katherine Pierce.

» searching for : Някой за РП
Evelyn Lacroix EmptyЧет Авг 25, 2016 5:50 pm by Katherine Pierce.

» преди дже години и четири месеца на пристанището.
Evelyn Lacroix EmptyСъб Дек 07, 2013 11:38 pm by alison D.

»  Searching for : Брат, сестра, връзка....
Evelyn Lacroix EmptyНед Сеп 15, 2013 6:33 pm by Софùя

» Отсъствия!
Evelyn Lacroix EmptyНед Сеп 01, 2013 6:15 pm by alison D.

»  Octavia Books
Evelyn Lacroix EmptyЧет Авг 29, 2013 7:26 pm by Демо Д'Колодиус

» стаята на Хънс на вторият етаж
Evelyn Lacroix EmptyСря Авг 28, 2013 11:16 am by Faye Mikaelson

»  New Orleans Public Library
Evelyn Lacroix EmptyВто Авг 27, 2013 4:13 pm by Хънс Карстес

» Париж, Франция; преди 4 години
Evelyn Lacroix EmptyПет Авг 23, 2013 10:33 pm by alison D.

Чаосвник
Посетители
free counters
Приятели на форума

Evelyn Lacroix

2 posters

Go down

Evelyn Lacroix Empty Evelyn Lacroix

Писане by Evelyn Lacroix. Вто Яну 01, 2013 12:46 am

Снимка:Evelyn Lacroix Adriana-lima-1920x1080p-001

Adriana Lima

Име:

Евелин Лакроа / Evelyn Lacroix

Прякори:

Ев, Ева, Лин

Вид:

Феникс

Способности:

Контролира елемента Огън съвършено

Години:

19

Характер:

Мразя този въпрос. Сякаш човек може сам да определи себе си. Другите казват, че съм скептична, прави са. Не се доверявам лесно, човек трябва да си заслужи доверието ми преди да се разкрия пред него. И все пак, всеки знае за мен толкова колкото искам аз да знае. Рядко се усмихвам. Нямам много щастливи поводи вероятно за това. Разбира се, стига да си заслужава бих се ухилила и до ушите. Падам си малко егоист. Преди всичко мисля за себе си, вероятно така оцелявам. Мразя повече неща отколкото обичам. Правила съм много грешки и доста съм си патила от това. Наранявали са ме милион пъти, но както виждате жива съм. Вероятно това ме прави борбена. Не съм особено разговорлива, но винаги съм насреща ако някой близък има нужда от рамо на което да поплаче или да сподели. Обожавам да чета, да слушам музика, да пиша... Това са неща, които ме отделят от тази сурова действителност наречена живот. Никой не може да каже каква съм всъщност. Понякога щастлива, друг път тъжна...но най-вече себе си.

История:

Родена съм... всъщност нямам представа. Знам, че съм на 20 и нямам рожден ден. Виновна е жената, която ме е изоставила. Тя съсипа живота ми... Но едновременно с това съм и благодарна защото никога нямаше да понеса да живея с такъв човек.
Израснала съм по социални домове и приемни семейства. Още новородена съм била оставена пред вратите на дома "Света Клара". Децата там никога не са ме харесвали... аз тях също. Винаги съм била самотна, неразговорлива и груба. Ако някой ме попиташе нещо веднага си го изкарвах върху него, затова спряха да говорят с мен. На 10 години открих, че владея Огъня, че съм Феникс. След десет години в... тренировки най-после мога да заявя, че го владея перфектно.
Живяла съм по няколко месеца в 4 приемни семейства. Честно казано само в едно от всички ми хареса. Може би защото се сближих с дъщерята на Чарлз и Лили. Ема бе първата ми приятелка. Преживях много хубави моменти с нея, но това е минало. Тя умря преди 2 години. А беше само на 15. Блъсна я кола. Шофьора избяга и така и не го намериха. Чарлз и Лили решиха, че за мен ще е по-добре да ме върнат в дома. Грешка. Дори без Ема аз ги обичах. Както и да е, върнаха ме. Посетих още едно приемно семейство преди да стана на 18 и да замина за Ню Орлиънс. Още щом пристигнах заобичах града. Тук бе прекрасно... Открих, че имам завещание от баща ми. Той е живял в Ню Орлиънс и е разбрал за мен едва когато съм станала на 14, но преди да уреди документите за да ме вземе е бил убит от демон. Разбира се аз разбрах това от писмото, което ми предаде неговия адвокат. Сега живея тук, в Ню Орлиънс и се справям с живота на феникс... някак си.


Допълнително:

-Страх я е от паяци, змии, гущери...
-Пие и пуши понякога
-Пише стихове и разкази
-Обожава да чете книги и да слуша музика
-Обожава спортните коли и дори има една такава
-Родена е в Бразилия на 15 Август.
Evelyn Lacroix.
Evelyn Lacroix.
Resuscitate from fire

Female Ke$h : 110
Брой мнения : 4
Местожителство : Lollipop land... ♥
Humor : When your lips are on my lips And our hearts beat as one... ♥

Върнете се в началото Go down

Evelyn Lacroix Empty Re: Evelyn Lacroix

Писане by Katherine Pierce. Вто Яну 01, 2013 12:49 am

Иии се самоодобрявам :ДД
Katherine Pierce.
Katherine Pierce.
I'm not a Drama Queen ... I'm just a fucking bitch!

Female Buffalo
Ke$h : 5102
Брой мнения : 447
Age : 26
Местожителство : Ада
Job/hobbies : Тормозене на клавиатурата, предимно мързелуване...
Humor : I think I'm stayin' home tonight. WHAT?!!? Bitch please!

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите