Hidden in their dark thoughts


Join the forum, it's quick and easy

Hidden in their dark thoughts
Hidden in their dark thoughts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Гласувайте за нас!
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт Гласувай за тази страница в Българския ТОП Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop
OUR COMMUNITY
Къщата на Алисън Д. Our-community_zpsefee06d9
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Вто Юни 02, 2020 10:08 am
Latest topics
» Изоставената лудница "Лорънс"
Къщата на Алисън Д. EmptyПет Авг 26, 2016 2:54 pm by Katherine Pierce.

» searching for : Някой за РП
Къщата на Алисън Д. EmptyЧет Авг 25, 2016 5:50 pm by Katherine Pierce.

» преди дже години и четири месеца на пристанището.
Къщата на Алисън Д. EmptyСъб Дек 07, 2013 11:38 pm by alison D.

»  Searching for : Брат, сестра, връзка....
Къщата на Алисън Д. EmptyНед Сеп 15, 2013 6:33 pm by Софùя

» Отсъствия!
Къщата на Алисън Д. EmptyНед Сеп 01, 2013 6:15 pm by alison D.

»  Octavia Books
Къщата на Алисън Д. EmptyЧет Авг 29, 2013 7:26 pm by Демо Д'Колодиус

» стаята на Хънс на вторият етаж
Къщата на Алисън Д. EmptyСря Авг 28, 2013 11:16 am by Faye Mikaelson

»  New Orleans Public Library
Къщата на Алисън Д. EmptyВто Авг 27, 2013 4:13 pm by Хънс Карстес

» Париж, Франция; преди 4 години
Къщата на Алисън Д. EmptyПет Авг 23, 2013 10:33 pm by alison D.

Чаосвник
Посетители
free counters
Приятели на форума

Къщата на Алисън Д.

2 posters

Go down

Къщата на Алисън Д. Empty Къщата на Алисън Д.

Писане by alison D. Пон Авг 19, 2013 1:20 pm

Домът на Ал не е един от най- обикновените, но въпреки това изглежда така. Тя е на два етажа и е горе долу голяма, макар и не много. Изглежда си като една най- обикновена къща , за която никой не се грижи особено добре.  Прозорците са голени , а врата отпред е направена от черен абанос с и инкрустирани благородни метали против натрапници.
alison D.
alison D.
Messenger of God
Messenger of God

Female Tiger
Ke$h : 507
Брой мнения : 52
Age : 25
Местожителство : New Orlins
Job/hobbies : боини изкуства (хоби), а работа (нейзвестна)
Humor : Не, отчаяние- гнила утеха- аз няма да голяя с тебе; Изкоренени ли? Повехнали са само човешките черти последни в мен Защото ако бях аз напълно изтощен, Да плача повече не бих могъл. А мога; Може ли нещо, например надеждата, Деня да доведе, не да избирам" Да не бъда" "гнила утеха" - Хопкинс

http://immortal-instrument.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Алисън Д. Empty Re: Къщата на Алисън Д.

Писане by alison D. Пон Авг 19, 2013 1:59 pm

Aл бе леко нервна с това момче наоколо. Той дори пътя не знаеше и за това тя се принуди да го хване за китката и да му каза , че върви в грешната посока. А след малко нацупване и недоумение тай най накрая се съгласи да поеме в правилната посока към дома й. 
Nаraku ,все пак си правеше каквото си знае, и сякаш се опитваше да й искра нервите със своя си демонски нрав. 
Не след дълго те навлизаха в квартала , който все пак не бе чак толкова лош. Бе си сладък. С големи просторни улици спускащи се от единия край до другия , а черният им цвят напомняше толкова много за косата на момчето , което Али все още дърпаше зад себе си го бе хванала здраво , но не прекалено силно. Дланите й вече бяха започнали да се потят от притеснение. А пътят бе прясно почистен и леката миризма на влага се носеше на около така задушливо и приятно. Къщите бяха доста големи и от всякъде крещеше "Квартала на богатите"
Не след дълго те пристигнаха , пред една не голяма къща със сребърни огради против нечисти създания, особено върколаци. С красиво извити фини линии по които си личеше , че са правени ръчно , защото изработката не бе от най добрите, но все пак бе здрава. Али отвори портата на оградата , а след като изчака NARAKU да мине тя затвори се запъти към голямата входна врата от черен кедър и благородни метали красяха прага й. Къщата не бе голяма за разлика от тази на Naraku, бе си цяла. Тя бе по- бяла от косата на Ал и си имаше едно нещо от родителите й наречено "Защитен механизъм" , а покрива бе наистина красив.
- не е нещо особено. Баба и дядо ми я подариха, така че тя е моя. нямам родители или семейство.- каза тя , а след това една малка усмивка се появи на бледото й личице

Писането с цветен и уголемен шрифт е забранено! ~by: К.Пиърс.
alison D.
alison D.
Messenger of God
Messenger of God

Female Tiger
Ke$h : 507
Брой мнения : 52
Age : 25
Местожителство : New Orlins
Job/hobbies : боини изкуства (хоби), а работа (нейзвестна)
Humor : Не, отчаяние- гнила утеха- аз няма да голяя с тебе; Изкоренени ли? Повехнали са само човешките черти последни в мен Защото ако бях аз напълно изтощен, Да плача повече не бих могъл. А мога; Може ли нещо, например надеждата, Деня да доведе, не да избирам" Да не бъда" "гнила утеха" - Хопкинс

http://immortal-instrument.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Алисън Д. Empty Re: Къщата на Алисън Д.

Писане by Naraku Пон Авг 19, 2013 2:20 pm

Naraku не спря да мрънка през целия път, воден от ангелчето. Все намираше кусурите на всичко. Било твърде топло, твърде слънчево, твърде далече..твърде, твърде и пак твърде. Но като навлязоха в квартала, в който тя живееше и, в който се предполага мнозина от благородните същества да живеят, той млъкна, защото красотата, която за него беше пълна грозота, го заслепи. Кой би живял тук? Помисли си той. Големи и спретнати къщи навсякъде, градини и тераси пълни със създания, които го съзерцаваха подозрително, а когато стигнаха къщата на Али, той не се сдържа и ахна от болка.
- Ох, велики дяволе..толкова е бяло и ярко! - той закри очите си и дори не си направи труда да чуе какво каза момичето. Когато застанаха пред входната врата, той изскимтя. Защитното заклинание беше твърде силно.
- Ъхх.. и как се очаква да вляза вътре. - той попита раздразнено, след което си помисли, че никой не би го заподозрял да живее тук. Освен ако благородните глупаци не се разклюкарстват наоколо.

Писането с цветен и уголемен шрифт е забранено! ~by: К.Пиърс.
Naraku
Naraku
Creation of the Anarchy
Creation of the Anarchy

Male Ke$h : 276
Брой мнения : 23
Job/hobbies : Рисуване и свирене на китара.
Humor : Don't look behind you.

Върнете се в началото Go down

Къщата на Алисън Д. Empty Re: Къщата на Алисън Д.

Писане by alison D. Пон Авг 19, 2013 2:36 pm

Ал се бе хванала за главата. Наистина не бе очаквала , че някой може да хленчи тоокова много, по път , който е горе - долу 12- 13 минутки. Тя се усмихна , а след това му подаде едно колие, което свали от врата си. То бе красиво , отново и ръчно изваяно с формата на малък феникс, който се подпалва току що. Бе направено от благороден метал , който не вредеше на демоничните създания по никакъв начин . Прекалено момичешко за него очевидно. 
- ще се наложи да го носиш, освен ако не искаш да спиш в кучешката колибка- каза Ал и посочи към малката посребрена колибка в края на двора , от която едно куче бе изпънало веригата си и ръмжеше срещу демона.
- долу Кира- извика се Ал , а след това кученцето скимтейки си влезе в колибката и скри главичката си под лапата.
- ако не ти харесва ела и кажи на иконома какво искаш. Той ще го направи , но за сега това е единствената опция.- каза Ал , а след това на лицето й изплува една наистина прекрасна усмивка. Тя въздъхна , а след това отвори врата и го покани да влезе мило, а след това на врата се показа иконома. Висок ангел с черни дрехи и бяла коса, той очевидно не бе серафим.
- да ви помогна ли с нещо господарю?- попита ангела обръщайки се към Naraku

Писането с цветен и уголемен шрифт е забранено! ~by: К.Пиърс.
alison D.
alison D.
Messenger of God
Messenger of God

Female Tiger
Ke$h : 507
Брой мнения : 52
Age : 25
Местожителство : New Orlins
Job/hobbies : боини изкуства (хоби), а работа (нейзвестна)
Humor : Не, отчаяние- гнила утеха- аз няма да голяя с тебе; Изкоренени ли? Повехнали са само човешките черти последни в мен Защото ако бях аз напълно изтощен, Да плача повече не бих могъл. А мога; Може ли нещо, например надеждата, Деня да доведе, не да избирам" Да не бъда" "гнила утеха" - Хопкинс

http://immortal-instrument.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Алисън Д. Empty Re: Къщата на Алисън Д.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите